איזה אטרקציות יש בפסח 2023 בחינם או בתשלום

איזה אטרקציות יש בפסח 2023 בחינם או בתשלום

איזה פסח מדהים מחכה לנו! שבוע של חול המועד בו תוכלו לבלות ולטייל. מה בכתבה?. איזה אטרקציות יש בפסח 2023 בחינם או בתשלום אתרים בנק הפועלים ועוד ירושלים תל אביב חיפה דרום וצפון הכירו את של הפסטיבלים והפעילויות חול המועד.

בנק הפועלים כניסה חינם לאתרים איזה אטרקציות יש בפסח 2023 

כמו בכל שנה, צפוי בנק הפועלים, לאפשר כניסה חינם למאות אתרים ברחבי הארץ. זמן קצר לפני חול המועד אמורה להתפרסם רשימת מקומות חינם בפסח, ואנו כאן נעדכן אתכם בכל המקומות המאפשרים בילוי משפחתי בחול המועד. מה עושים בפסח עם הילדים הצעות רעיונות, טיולים וסיורים בחג. 

מודעות גוגלמבלים עם דבורים בחול המועד 2023 בילוי מומלץ לכל המשפחה בחול המועד השנה 

דבורת התבור שדמות דבורה

בואו לסיור החושף את אחד הסודות הגדולים של תהליך חניטת המומיות במצרים. במהלך הסיור לומדים על חומרי הכוורת המיוחדים כמו פרופוליס, שבעזרתם אפשר היה לשמר מומיות וצופים כיצד מכינות אותו הדבורים, במצפה דבורים מיוחד. עוד ייהנו הילדים מהכנת נר דונג, שכמיית דבורה וציור קלף מצרי, כולל ביקור באולם גידול המשי היחיד בישראל. להזמנות: 04-6769598, 050-5637645

עוד באתר מעיינות בצפון טיולים מומלצים מסלולים מדויקים

מכוורת פורת במושב עין יהב בערבה התיכונה

מזמינה לפסטיבל פסח במכוורת- עם שלל פעילויות- סיור במוזיאון הדבורה- בו מוצגים מעולם המדבר והמכוורת, כוורת שקופה, טעימות דבש, והקרנת סרט על חיי הדבורה. בנוסף, ארוחה מתוקה בבר המכוורת, בו מגישים פיצה והמבורגר עם רטבי דבש הישר מהכוורת.

טיול בנגב עם מדריך ללא תשלום חניון ורמולן ודרך השישה מועצה מקומית שדות נגב

היכן נפגשים? חניון יונתן ורמולן (ליד צומת סעד) בסמוך לתחילתו של השביל המונגש ביער. באיזו מסגרת?. סיורים חינם משרד התיירות גם בחול המועד פסח 2023.
כמה עולה? הפעילות ללא תשלום בהרשמה מראש
באיזה תאריכים? חודש מרץ אפריל 2023 בימים 31.03, 07.04, 11.04.באיזו יוצאים לדרך?. הסיורים מתחילים בשעה 11:00
מה בטיול עם מדריך חינם?. סיור ברכבים פרטיים על חלק מדרך השישה העוברת ביער בארי בצפון הנגב, על שמם של שישה לוחמי שריון שנהרגו ברצועת עזה. סיור בדגש על ההתיישבות, החקלאות, המים והביטחון אז והיום.

מודעות גוגלטיול בחינם עם מדריך משרד התיירות רמלה בעקבות חסמבה 

למה אני מתרגש לכתוב ולספר לכם על פעילות פסח לכל המשפחה?. בגיל 16 לאחר שכבר קראתי את כל הספרים של חסמב"ה, פגשתי את הסופר יגאל מוסינזון בביתו. טוב מאז עברו הרבה שנים וכל אזכור של של חבורת סוד מוחלט בהחלט מרגש אותי.  אז לאן נטייל בפסח 2023 סיורים חינם משרד התיירות?.

לאן מטיילים סיורים עירוניים משרד התיירות?. לסיור מרתק בעיר שהוקמה במאה השמינית לספירה ושימשה כבירת הארץ במשך 350 שנים. מהיכן מתחילים את הטיול המודרך ברמלה?. נתחיל בשייט חוויתי בסירות עץ בבריכת הקשתות ממש כמו אלימלך זורקין וחסמב"ה, נמשיך לכיוון המגדל הלבן ונבין מדוע הוא בכלל צהוב… נצפה בכנסיות ובמסגד הגדול שבעיר העתיקה. נשמע מה עשה כאן נפוליאון בלילה אחד אי אז בשנת 1799, והאם באמת הארי פוטר קבור ברמלה ומדוע ונסיים בשיטוט בשוק הססגוני.

פרטים והרשמה- משך הסיור 3 שעות. למי מתאים הטיול ברמלה?. לכל המשפחה.
מחיר למשתתף- ללא תשלום חינם מותנה ברשמה מראש
תאריכים סיורים עם מדריך ברמלה ללא עלות- חול המועד פסח 07/04/2023, 08/04/2023, 09/04/2023 וסיור נוסף חג שני פסח 11/04/2023.

מודעות גוגלכניסה חופשית מה עושים בבית יגאל אלון במהלך חופשת פסח 2023! תערוכות, עתיקות, סיורים מזמרים וסדנאות בכנרת

היכם הפעילות?. בית יגאל אלון, קיבוץ גינוסר.

מה במקום? בית יגאל אלון בקיבוץ גינוסר על שפת הכנרת מזמין אתכם לפעילות מיוחדת לימי הפסח.

כמה עולה כניסה.?  חינם בכניסה חופשית בימי חול המועד באדיבות בנק הפועלים.

מה במקום? מוזמנים לקחת חלק בסיורים מודרכים בבית שיכללו את הסירה העתיקה מגינוסר (בת אלפיים שנה!), תערוכות אודות יגאל אלון, תערוכת כנרת – סיפורה של הימה מנקודות מבט שונות לאורך ההיסטוריה.

תערוכת שביל הסנהדרין, פסיפס שמשון – הפסיפס המקורי היחידי מבית הכנסת העתיק בחוקוק המוצג לקהל הרחב ועוד.

מתי יש סיורים מודרכים בבית ידאל אלון בקיבוץ גינוסר ?

בימים אלו יתקיימו סיורים מודרכים בבית יגאל אלון (10:00,12:00 בשישי וערב חג ו-10:00, 12:00, 14:00 בימים א-ב) ובנוסף בימים א'-ב' – שלל פעילויות מיוחדות: סיור מזמר, סדנאות חינוכיות, סיורים מודרכים. ניתן בתשלום נוסף ובתיאום מראש להשתתף בחדר בריחה מיוחד 'הבריחה אל הגליל' (פרטים באתר בית יגאל אלון).

כמה? שימו לב! ביום ו' 7.4 ובימים א'-ג' 9-11.4 , פותח האתר את שעריו ללא תשלום באדיבות בנק הפועלים, הפעילויות מותנות ברישום מראש באתר – www.poalimatarim.com

מלבד הימים בהם הכניסה ללא תשלום באדיבות בנק הפועלים, בשאר ימי הפסח – מחיר הכניסה לילד/גמלאי 20 ₪, מחיר הכניסה למבוגר 35 ₪.
מתי? שעות הפעילות: 8:30-17:00.