איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית

איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית

אישה מחוזרת ואהובה על ידי הגבר שלה היא אישה במיטבה. משוחררת וללא מועקות נפשיות היא פנויה למימוש עצמי מלא בכל תחומי החיים. רואים את זה גם על פניה הרגועות. כתבה מיוחדת איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית

מאת: רונית קורן יועצת לזוגיות ואהבה

תפתחי את הלב איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב  

שיהיה ברור מהתחלה, ישנם לא מעט מקרים שבהם גבר לא מבצע את מלאכת החיזור כי אינו יודע כיצד לעשות זאת, אולי בגלל החיים העמוסים ולעיתים הוא צריך ממך את ההיתר. את טיפ ראשון לאשה שרוצה שוב להרגיש נחשקת וכמו פעם רוצה להרגיש את להבת הלב האוהב- תפתחי לאהבה! 

איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית

איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית

לטעון מחדש את מערכת היחסים זו עבודה משותפת 

מעבודתי עם זוגות הפונים לייעוץ זוגי במטרה לשמור על האהבה שלהם, אני יכול לאמר לנשים וגברים מסר אחד ברור- חיזור, אהבה, זוגיות ויחסים קרובים הם פרי עבודה משותפת של הגבר והאישה. אתם פשוט צריכים לעבוד על זה ולא הרבה מדי. זו מלאכת החיים. פעם תורך ופעם תורו לאהוב. אם תחזרי אחריו ( בהנחה שהוא פתוח והדדי ולא גבר פח חסר רגשות) הוא יחזיר כפול וכפליים. 

התשמע קולי שיר אהבה לגבר

התשמע קולי שיר אהבה לגבר

הריי בסופו של דבר, גם אם אין אף גבר שידבר או יודה בכך, מלאכת החיזור אחרי האישה שלו, האישה של חייו, היא אחת מחוויות הגבריות החזקות ביותר. לך כבת הזוג שלו יכולה לאפשר את חווית החיזור. הוא עשה את זה, ולכן הוא יודע איך לשוב ולחזר אחרייך. 

עוד באתר- תפילה להחזרת אהבה

ואיך לתרגם את למעשים ולהחזיר את האהבה

  •  הקשבה והכלה של הגבר שלך, תני לו להתבטא. לא תמיד אדישות היא סימן לרומן מחוץ לנישואים 
  • סימנים של אהבה – תעניקי לו אותם. קני לו בושם טוב, חולצה טובה, הפתיעי אותו מחוץ לשגרה. הוא יחזיר לך בחיזור שכל אישה מבקשת.
  • הופיעי בפניו כמו בימים ההם שהוא חזר אחרייך, אל תפחדי להיות נועזת, אישה משוחררת כמו שהוא רואה כל יום בעבודה. את האישה ואין אחרת. תהיי כל מה שהוא רוצה וכל מה שאת אוהבת. לא אישה סחבה סמרטוטית. את מלכה! ככה תופיעי בפניו. תשמרי על פאסון! תתלבשי בהתאם למיטה ובהתאם לארוחת ערב בחוץ. אף גבר לא יישאר אדיש ואז הוא גם יחזור לחזר אחרייך. אישה מלכה! 

ולסיום שיר שכתבה לי פעם אישה שהתייעצה איתי בנושא זוגיות, חיזור ואהבה. אני מקווה שהוא יתרום לכן ויפיח בכן שגם הגבר שלכן יחזור לחזר אחריכן כמו בהתחלה. 

גבר אדיש עכשיו  
הגבר שלי מבין מה קורה לי בלב  
ואני לא יכולה לישון ומקשיבה ללב 
ואני רק אישה אחת על סף נשמתו  
ובחוץ גשם ומים רבים זורמים אל הנחלים  
ובין האדם אני כמהה לגבר שלי 
הלב כואב מאד ויש לו עוד הרבה ללמוד 
כמה אשמח שהלב מאהבה עוד ישוב לרקוד  

המדריך המעודכן איך לגרום לגבר לחזר אחרייך שוב המדריך בעברית סדרת טיפים חשובים באמצעותם תוכלי לגרום לגבר שלך לחזור ולאהוב אותך, לחשוק בך ולחדש את האהבה שלכם 

ולסיום שיר שמסביר לנשים וגברים כמה חשוב לבטא אהבה, לחזר אחד אחרי השנייה ולהמשיך לאהוב מכל הלב. כי ה נשאר עוד לבני האדם- רק אהבה תביא עוד אהבה. הנה השיר Something Stupid From Better Call Saul