איך לפייס את בעלי: לא מדברים אחרי ריב? כך תחזירי אהבה

איך לפייס את בעלי: לא מדברים אחרי ריב? כך תחזירי אהבה

לפעמים זה קורה ויש גם ימים ללא שושנים. כאשר בן זוג או בעל מתרחק מאשתו בגלל מריבה או מחלוקת. הכנו עבורכן מדריך מעודכן ובו טיפים חשובים בנושא איך לפייס את בעלי: לא מדברים אחרי ריב? כך תחזירי אהבה.

 

למה גברים כועסים על נשים? המריבות בזוגיות! 

יש לא מעט סיבות מדוע גברים ונשים נכנסים לתקל. הסיבה הקשה ביותר היא כמובן בגידה פיזית או רגשית של האישה בגבר שלה. בניגוד לנשים שנוטות על פי רוב לחזור לשגרה בתקווה שזה לא ירקה שוב. הגבר הישראלי הטיפוסי לא סולח על פגיעה בכבוד שלו.

בנוסף ישנן שלל סיבות מדוע זוגות מגיעים למצב של ריחוק אחרי ריב או שתיקה אחרי ריב. בכתבה הזו נציג מספר וגם על דרכים יצירתיות לבקש סליחה.

עוד באתר – אתן שאלתן אנחנו עונים איך להיות אישה מושלמת? 

איך לפייס את בעלי לא מדברים אחרי ריב כך תחזירי אהבה

איך לפייס את בעלי לא מדברים אחרי ריב כך תחזירי אהבה

איך להתחיל שיחה אחרי ריב? להשלים עם בעל ובן זוג?  איך לפייס את בעלי

כמו תמיד כאשר מחפשים פתרון צריך לחזור לתחילת הבעיה. ככל שתדעי לדייק טוב יותר את סיבת המחלוקת בינך לבין בעלך, לאתר את החלק שלך בבעיה כך תוכלי להחזיר את הזוגיות או לגרום לו להתחרט על פרידה.

טיפ ראשון להשלים בזוגיות- הכל אישי! 

אם את רוצה לברר איך לגרום לו לשלוח הודעה אחרי ריב, או לחזור לשיחה ומערכת יחסים נורמלית, חשוב שתביני קודם כל שהכל אישי ביחסים. לכן עלייך לנקוט גישה אמיצה, כנה ואמתית שמגיעה מהלב. זה מתבטא בקול ובאינטונציה שלך ועד להתנהגות כלפי בעלך.

אל תנסי לשלוח הודעה אחרי ריב. תאמצי גישה אישית וישירה.

טיפים לפייס את בעלך אחרי ויכוח

אחד הדברים שגברים לא אוהבים זה פרצוף חמוץ וכתף קרה מהאישה שלהם. במיוחד לא לאחר מריבה או ויכוח. אם את חושבת שכך הוא יחזור אלייך את טועה ובגדול.

אם אישה מעלמת מבן הזוג שלה, כאילו שהיא מענישה אותו זה עלול לפרק את הזוגיות. את יכולה פשוט להגיד לו : "הרגשות שלי לא נסוגים מהר כמו שלך, אבל תן לי 24 שעות ואני בטוח שהדברים יהיו בסדר. אני אוהבת אותך אהובי, בעלי."

לפנות ללב שלו ולשמור על הכבוד שלך! כך תפייסי את בן הזוג שלך! 
  1. תזמון  השיחה וההתנצלות – הכי טוב בשעות הערב. לא בשעות העבודה כאשר כל העולם ולהקתו יושבים לו על הראש והוא טרוד. הייתי אומר, שגם שעות הבוקר יכולות להיות מתאימות אם אתם לבד בבית עם הקפה של הבוקר.
  2. היכן הכי טוב לקיים שיחת התנצלות אחרי ריב עם בעלי? תדאגי לבייביסיטר או סידור אחר. תמצאי זמן שרק שניכם יחד. ותתכונני לשיחה לא קלה. מצד שני, הגבר שלך, בעלך או בן זוג, אוהב אותך ורוצה אותך. את האישה של חייו. ואת צריכה לשמור על הכבוד שלך. פני זמן והזמיני אותו לקפה ועוגה בחוץ או לערב לבד של שניכם בבית.
  3. תהיי במיטבך! מתקתקת ונשית. לשאלה מתי גבר חזור אחרי מריבה התשובה מתחילה כאשר הוא רואה בך שוב את האישה שבה התאהב בראשונה.
  4. גשי לשיחה בצורה עדינה. לא מתנשאת ומאד מתחברת! פני לבעלך במילים של אהבה והימנעי מוויכוחים. תני לו להביע את עצמו, גם אם הוא לא צודק. שיפרק …מה יכול להיות. גלי הבנה גם לשטויות שלו.
  5. כאשר האווירה הופכת לנעימה יותר את יכולה ליזום חיבור, חיבוק ומגע. אין גבר שיעמוד בפנייך. כי אישה מלכה עוצמתית במלוא תפארתה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.