איך לקרב גבר לאשה טיפים חשובים

איך לקרב גבר לאשה טיפים חשובים

האהבה היא אומנות ודרך אשה בגבר היא מלאכת חיים אותה יש ללמוד ולשקוד על ביצועה! לכן אם את שואלת איך לקרב גבר לאשה חשוב לקרוא את הכתבה ולקבל ממנה את הטיפים הנכונים עד שתמצאי לך את האיש שיביא לך אהבה!.

אתר הרומנטיקה של ישראל.

איך לקרב גבר לאשה טיפים חשובים

איך לקרב גבר לאשה טיפים חשובים

המתנות שהוא אוהב תכירי ותגישי בטאקט

הדרך להתקרב לליבו של גבר ולגרום לו להתקרב אלייך ולאהוב אותך היא על ידי הכרת עולמו הפנימי ולא פחות חשוב מה הוא אוהב באמת ואת הפינוקים הקטנים שהוא אוהב. אז בהחלט לא מדובר על רכישת מתנות יקרות אלא על הדברים הקטנים שהוא אוהב. ומה בעתם גבר מודרני רוצה אם לא הכרה שלך, של האשה שלו בתחביבים שלו, באופנה שהוא אוהב ללבוש ובבושם שהוא מזליף. 

ואת אשה חייבת להכיר את כל הפינות הקטנות האלו. אם הגבר שלך אוהב בושם מסוים, קני לו מארז של אותה חברה, ופשוט תניחי לו אריזת מתנה קטנה בהפתעה. אל תמתיני ליום ההולדת שלו. תפתיעי אותו ככה כאילו כלום ללא סיבה. 

תהיי האישה הקלאסית של פעם אבל בגרסה מודרנית

גברים הם של ניגודים. כאן כבר לא מדובר על טריקים פסיכולוגים לגרום לו לרצות אותך.

אלא ממש בפסיכולוגיה חברתית מודרנית. האהבה דרכים רבות לה. והנה ניצב לו הגבר שמצד אחד רוצה אשה קלאסית שמחזיקה בית אבל מצד שני רוצה אותך מודרנית, נראית טוב וחריפה. מצד אחד הם רוצים להרגיש מאצ'ו שקובע, ממש תרנגול בן גבר, אבל במציאות לא היו מתנגדים אם האשה שלהם תתפוס אותם קצר. 

לכן כאשה מודרנית את צריכה לדעת להחזיק את הגבר משתי קצותיו. מצד אחד להיות אשה עם קלאסה, עם דיבור והופעה סופר דופר נשית ומצד שני לדעת להחזיק נשיות, להחזיק בית ולדעת לתת לגבר שאת רוצה תחושה שאת האשה שיש בה שילוב מאוזן בין האשה המודרנית שיודעת מה גברים רוצים באמת לבין האשה הקלאסית שהוא מפנטז עליה. 

לחץ כלכלי? גברים מפחדים על זה

מחקרים קובעים שמרבית הגברים מרגישים אחריות לדאוג לנשים שלהם כלכלית.

גם אם את מרוויחה יותר מהם או בעיקר אם היא מרוויחה פחות מהם. זו אחריות כבדה שבאופן גנטי ומסורתי רובצת על כפתי הגבר שחר ההיסטוריה. זו סוגיה שיכולה ליצור לחץ ואולי אף להרחיק גבר ולא משנה מצבו הכלכלי. לכן מומלץ להבין את עולמו הפנימי והמסקנה- אם את רוצה לקרב אלייך גבר אל תדברי אתו על כסף.