אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב

אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב

מאז ומתמיד הייתה לי פניה חמה לב למבצע אריק לביא. מלבד קורות חיים מרתקים והופעה בימתית מרשימה , היה לאריק לביא קול אדיר ויכולת לבצע שירים רומנטיים בצורה מרגשת באותה מידה שהוא יכול היה לבצע שירי מולדת . אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב !

אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב שירי אהבה בעברית

אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב שירי אהבה בעברית

אריק לביא זה קורה

גם לעם זה קורה ? שאתם שומעים את השיר הזה שהלחין שמוליק קראוס ואתם בטוחים שהמילים נכתבו עליכם ? ככה בארבע אחר הצהריים או פתאום פלייליסט של יו טוב השיר מזנק , שולח אותי להרהר בחיי . אחד השירים שהם באמת נכס צאן ברזל של הזמר העברי . עף אף שזה השיר המזוהה ביותר עם אריק לביא אני חושב שיש לא פחות טובים שלו , ועל כך בהמשך הכתבה.

הזר מקנא לחן רעייתו מקבת של אלתרמן 

אחיו התאום והכואב של השיר פגישה לאין קץ. שיר אהבה טוטאלי שלא מתפשר על אהבה אחת ויחידה. אין פלא שאת מילות השיר חבר נתן אלתרמן . מתאים ללביא עם תמיד הגבר גבר לבצע את השיר שזועק כמו מקבת ובהיות בינתך לחושך , ובנושכך בקללה את רישתי , מה נותר לו לאיש החושך , המצעק עוד אשתי אשתי .

שיר סתיו כל הנחלים הולכים לים 

ולי כבר אין לאן ללכת ואת היסטוריה מתמשכת. תגידו גולשים יקרים , בעיקר הגברים שבינכם , יש אחד מאיתנו שלא הרגיש ככה , מוטל אל צד הדרך של הלב , אחרי שהיא , האהובה הזו הלכה לה לדרכה ואחרי שאהבה כבר מתה. והנה הפתעה את השיר כתבה לא אחרת מאשר נעמי שמר . לא גבר עזוב בשולי הלב , אלא אשה.

אריק לביא מגיש לנו את אחד הביצועים היפים של גבר שבאמת הולך לאיבוד ושר על תום ימי האהבה. פוסט אהבה גדולה . לא נורא עד הפעם הבאה.

אני אשיר לך שיר אריק לביא

שירו של המחזר שאינו אומר נואש. הוא יביא לה את השמיים ואת הים את ההרים ואת האדמה רק שתהיה שלו. אבל המחזר הזה לא נואש אלא טרובדור שמח , שרואה בחיזור את אחת הגילדות החשובות של מלאכת החיים. מעשה איש באשה גבר בבחירת ליבו , גם לליבה לוקח זמן להגיע אל נקודת המפגש. אחד השירים הכי שמחים ואוהבים בזמר העברי.

אריק לביא שירים שעושים טוב על הלב רשימת השירים של המבצע האדיר אריק לביא רומנטיקה מחוספסת ומרגשת שירי אהבה הסלע האדום זה קורה ועוד רבים וטובים. הכתבה מוקדשת באהבה גדולה לזכרו של אריק לביא שנפטר בשנת 2004 אך קולו יישאר כאן הרבה אחרי 4002 . מאגר הברכות בעברית פוזי אתר הברכות של ישראל