אתר הברכות האישיות ומכתבי אהבה ( אישי בתשלום )

אתר הברכות האישיות ומכתבי אהבה

ניסוח מכתבי אהבה ברכות מרגשות ומילים אישיות בין אנשים. אנו באתר הברכות מאמינים בתקשורת בין אנשים וביכולתן של מילים לחבר לקשר ולרגש את מוסר המילים לנמען.

לבקשת הגולשים אנו מרחיבים את שירות כתיבת כרטיסי ברכה ומכתבים אישיים ואתם יכולים להזמין כעת שירות כתיבת ברכות אישיות לכל אדם ולכל אירוע לפי המאפיינים בתיבת הקשר. השירות הנו אינטרנטי לחלוטין ! מחירי כתיבת הברכות האישיות המקוריות נע בין 15 שח כולל מעמ ל 21 ש"ח כולל מעמ.

כתיבת ברכות אישיות

כתיבת ברכות אישיות

איך מזמינים ברכה אישית ?

באמצעות תיבת הקשר בסוף העמוד תוכלו להשאיר לנו פרטים מלאים על סוג הברכה והיקפה בכמות המילים. אנו באתר הברכות משתדלים לענות תוך יום עבודה אחד ובמידה ולא נוכל לספק את השירות תוך 24 שעות נשלח לכם מייל בנושא. כמובן שאתם מוזמנים לבצע שימוש אוהב מכל הלב ומאיתנו באהבה בברכות חינם המופיעות באתר ! איחולים לשבת שלום , תמונות מצחיקות וכמובן רשימת שירים ישראלים מעולים על אהבה וזוגיות.

איך ומתי משלמים על כתיבת ברכות ? 

לאחר שנקבל את הזמנתכם נשלח אליכם הודעת חיוב ורק לאחר שתכתב הברכה עבורכם. לאחר התשלום יועבר אל תיבת הדואר שלכם הקובץ עם הברכה האישית שכתבנו עבור היקרים לכם , בין אם מדובר בחבר טוב או מכתב אהבה לבן זוג  , מכתב פיוס אישי לאשה או כל נושא אחר שתבחרו.

שליחת הפנייה אינה מחייבת את הגולשים לרכוש שירות. לאחר שנקבל את הודעתכם ניצור קשר ונשאל כמה שאלות על מנת שנוכל לכתוב עבורכם

מאגר הברכות של ישראל נכתב באהבה רבה ואנו מקווים שהוא יסייע לעלות חיוך חום וחיבה לנמען והן לשולח. הברכות נכתבות על ידי כותבים מקצועיים ומושקעים בהן מחשבה רגש וכוונות טובות מתוך מטרה לשמח את הבריות. אתר הברכות בעברית איחולים בחרוזים , ברכות לימי הולדת , ברכות לחברה ,ברכות תודה , ברכות מרגשות ,אתר הברכות בעברית יום הולדת , ברכות פרידה אתר ברכות ממפורסמים , משפטי העצמה לנשים , שירי העצמה לנשים , משפטים מפורסמים ושירי אהבה ישראלים ורומנטיים במיוחד.