מקומות בילוי בשבת לזוגות בתל אביב

מקומות בילוי בשבת לזוגות בתל אביב המלצות

תל אביב אין כמותה. כל מה שתרצה לעשות ולחוות תוכלו למצוא במדינת תל אביב וכמו בשיר של שייקה אופיר – טוב לי בתל אביב . אז מה צריך יותר מרשימת מקומות בילוי בשבת לזוגות בתל אביב אטרקציות בתל-אביב. יצאנו אני והיא ובדקנו בעצמנו אילו מקומות הכי שווים לבילוי זוגי בעיר הגדולה! הרשימה לפניכם !אטרקציות בתל אביב לזוגות

נמל תל אביב רומנטי ויש בו הכל

אני לא יודע אם החלוצים שבנו את נמל תל אביב חלמו שיום אחד הוא יפוך למרכז בילויים , מסעדות מעולות וטיילת עץ מדהימה שבה אפשר להתהלך יד ביד , מול הבריזה של ים , להחזיק ידיים בחושך , להביט האחד בעיני השנייה. אבל מתחם נמל תל אביב הוא ללא ספק אחד ממקומות הבילוי המועדפים על זוגות רומנטיים במהלך סוף השבוע. ואנחנו ממליצים עליו במיוחד.

נמל תל אביב תמונות בילויים פעילויות

נמל תל אביב תמונות בילויים פעילויות צילום פוזי ©

אין כמו יפו בלילות אז היכן אתם

חשבנו מה יכול להיות רומנטי וכייפי מאשר ביקור אצל כלת הים. ומי היא אם לא יפו בלילות , בחורף בסתיו ובאביב. גם בקיץ. מצפון היא נראית כמו סצינת אלף לילה ולילה ומבפנים מלטפת ורכה. מרתקת ו אגב גם מכל המקומות לבילוי זוגי ושקט בתל אביב , יפו הכי טעימה ! לצד המסעדות ובתי הקפה המקומיים פועלים בשוק הפישפשים מסעדות , בתי קפה אופנתיים ולא מעט גלידריות מעולות . 

טיולים רומנטיים בתל אביב לזוג בשבתות

טיולים רומנטיים בתל אביב לזוג בשבתות

בילוי רומנטי בתל אביב

יפו מזמנת הליכה רומנטית איטית ושקטה , בלי למהר , רק אתם שניכם , שניכם , שתיכן או מה שלא תבחרו. מגו הפסגה אפשר ללכת מעדנות דרך הסמטאות הציוריות לנמל. כאשר תגיעו לסימטת מזל גדי תמסרו לה דרישת שלום ממני . היא שלי והיא מזלי . 

 

כמו בסרט משנות העשרים מתחם התחנה

חוצים את הרגל מול מה שהיה פעם הדולפינריום. מול מוזיאון האצל הנקרא בית גידי. לאן מגיעים ? כבר לא רואים את פסי הרכבת ולא שומעים את צפירת הקטר. מדובר באחד המתחמים היפים בתל אביב ובישראל בפרט . אני מחזיק לה את היד ומרגיש כמו בסרט. אז אולי אני לא הגיבור , אבל היא בהחלט שלי. 

אטרקציות בתל אביב לזוגות

מקומות בילוי בשבת לזוגות בתל אביב האתרים הכי טובים לבלות בזוג בסופי שבוע בתל אביב בכל עונות השנה. רשימת המקומות הכי שווים במדינת תל אביב לזוגות רומנטיים אתר הברכות הישראלי מכתבי אהבה מרגשים