רעיונות לימי הולדת לגבר ומתנות מקוריות

רעיונות לימי הולדת לגבר ומתנות מקוריות

נשים אתן עומדות לגלות סוד ! גם גברים אוהבים לחגוג ימי הולדת ואם אפשר אפשר שזו תהיה חגיגת יום הולדת מקורית. צוות הכותבים של אתר הברכות הכין עבורכן כתבה מיוחדת עם רעיונות לימי הולדת לגבר ועוד כמה רעיונות למתנות גברים מקוריות והרבה יותר מאשר ברכות אהבה לגבר

לא חייב להיות בומבסטי צריך להיות אישי

הכלל הראשון כאשר אנו מתכננים יום הולדת לגברים צריכה להיות הידיעה שאירוע יום ההולדת צריך להיות אישי. חייב להיות בו טאצ' אישי שמתאים לגבר שלך ולא רעיון ממוחזר , במיוחד אם הוא יודע עליו. בקיצור צריך להיות מקוריים ולהתרכז. גבר שמקבל חגיגת יום הולדת טובה משקיע יותר בזוגיות בכל השנה !

ברכת יום הולדת ארוכה לגבר מיוחד במינו

ברכת יום הולדת ארוכה לגבר מיוחד במינו

להכיר את רשימת המשאלות שלו

לא משנה כמה זמן אתם בזוגיות. כל אשה צריכה הכיר את רשימת המשאלות של הגבר שלה. לא בהכרח משובר במתנות יקרות אלה בעיקר בחוויות. יום הולדת הוא יום מיוחד שבו מותר לקחת חופש מהעבודה ולהתרכז בעיקר בעצמכם. אורח החיים האינטנסיבי מכתיב שעות עבודה מרובות וזמן פנאי מעט יותר לזוגיות.

לכן חשוב שתכירי את רשימת המשאלות של בן הזוג שלך. מה הוא אוהב ובעיקר מה ירצה לקבל. לא פחות חשוב לדעת מה הגבר שלך פחות אוהב.

אירוע אישי עם מספר חברים מצומם

את מכירה הריי את החברים שלו . את החברים הכי טובים. מה יותר טוב מאשר לאסוף את כל הבנים לחגיגת יום הולדת , אצלכם בבית או בבית קפה טוב או בר. לסגור מראש איזה דיל לארוחה ושתייה ושיעשו שם שמח. אם אפשר לאסוף את כולם להופעה טובה אז בכלל שחקת אותה ולגבר שלך יש אחלה מסיבת יום הולדת.

יום כיף משותף שלך ושלו

קחי את הזמן שלכם באיזי. בכיף. קחי יום חופש מהעבודה וצאי ל 24 שעות שעות של חופשה בתל אביב חיפה או ירושלים. מחירי המלונות באמצע השבוע מאד נמוכים. אפשר להגיע בערב , לצאת לארוחת ערב כייפית , רק שניכם או לקבוע עם עוד זוג חברים ואחר להישאר לילה במלון . את והוא אהבה עד אור הבוקר.  רעיונות מקוריים ליום הולדת לבן זוג זה בדיוק זה ! 

הטיול שהוא תמיד רצה לעצמו

לגבר שלך יש רעיון לטיול לחול ?  חולמים יחד על סוף שבוע מפנק עם טיסות זולות ונוחות . זה הזמן להפציע את בעלך או את בן הזוג שלך במתנת יום הולדת לגבר. קחו טיסה של כמה ימים ( כמובן שכאן יש לתכן מראש ) לאחת מבירות אירופה וטיול שכולו כיף . בדיוק למקום שהוא אוהב.