תמונות של חתולים חמודים להדפסה

תמונות של חתולים חמודים להדפסה

אתר הברכות של ישראל הכין עבורכם אוסף מרשים של תמונות של חתולים חמודים להדפסה להורדה . תמונות של חתולים חמודים מרחבי העולם על ידי הצלמים הטובים ביותר. אז מה נשאר לכם לעשות ? מיאו לצפות להנות ולחלוק עם חברים תמונות של חתולים מצחיקים ויפים !

צילומים של חתולים חמודים

צילומים של חתולים חמודים

למה אנחנו אוהבים חתולים ?  

טוב אין באמת הסבר מדעי לשאלה הזו. אבל בהחלט יש לא מעט הסברים . ראשית חתולים הוא בעל חיים חמוד מאד ! החתול בבית מסיח לא פעם את דעתנו מיום עבודה מתיש . בעלי חיים זו נשמה גדולה.
לזוג חברים שלי יש חתוך מאד מצחיק . הם טוענים שחוש ההומור שלו אינו מצריך הסבר מיוחד ואפשר להתפקע מצחוק מהשטויות שחתול יכול לעשות בבית. הצחוק אתם זוכרים , הוא הכי טוב לבריאות. 

החיים הטובים של החתולים במצריים העתיקה 

הם בטח מאד מתגעגעים לימים של פרעה. תשאלו כל חתול והוא מיד יענה לכם בחיוב. המצרים הקדמונים נהגו לטפח חתולים וייחסו להם תכונות מיסטיות. אחד מהתפקידים של החתול היה לשמור על בני הבית בשעות הלילה. הם קבלו תפקיד רשמי של מגרשי שדים וכאשר המצרים חנטו את הפרעונים , הם צרפו אליהם גם את החתולים. ממש חיים של דולצ'ה ויטה.

עוד באתר תמונות של מצרים העתיקה להורדה 

תמונות של חתולים מצחיקים ויפים

תמונות של חתולים מצחיקים ויפים

האם חתולים אוהבים בני אדם או שרק אנחנו בסרט הזה 

גולשים יקרים לא להתאכזב ! מחקרים חדשים מראים שגם חתולים נקשרים לבני אדם ומפתחים אליהם רגשות. לא כל היבט ביחסנו עם בעלי החיים זו התניה. בעיקר לא אם אנחנו נהנים מתמונות יפות של חתולים. אז בעלי החתולים לא לחשוש – מרבית הסיכויים שהחתול שלכם אוהב אתכם באותה מידה . הוא פשוט לא יכול לבטא את זה במילים אז הוא פשוט אומר לכם – מיאו מיאו ! 

חתול גינגי יפה תמונה יפה

חתול גינגי יפה תמונה יפה

אז לסיום ! לא משנה איה חתול אתם אוהבים. חתול ג'ינג'י או חתול סיאמי וחלק מאיתנו פשוט אוהבים חתולים שחורים. העיקר שלמדנו להנות מבעל החיים שרואים כמעט בכל מקום. חתול הפך במאה האחרונה לסמל של פינוק ואם בא לכם גם לצחוק תמיד אפשר לראות סרטים של תום וג'רי. 

תמונות של חתולים חמודים להדפסה

תמונות של חתולים חמודים להדפסה