בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה הפתעת סוף העונה

בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה הפתעת סוף העונה

נכון שידענו שיהיה סוף מפתיע לעונה הזו, כי אחת איזו הצדקה תהיה לעונה השנייה?. אבל אני חייב להודות שלכזו תפנית בעלילה לא ציפינו. זה הזמן לצפות בפרק סיום העונה בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה.  צפו בווידאו לפני כולם וגלו כיצד מסתיימת העונה הראשונה בסדרת ההמשך למשחקי הכס ספוילרים עונה 2.

הרוכבת שהפתיעה אותי בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה  

אז מה מחכה לכם בפרק סוף העונה סדרת ההמשך למשחקי הכס?. זהירות ספוילרים לפרק האחרון. בגדול סיפור המסגרת הוא למעשה הכנה לעונה השנייה. אז בואו נרד לפרטים הקטנים שייגרמו לכולנו לרוץ למסכים לצפות בווידאו של house of dragon episode 10.

נאמני המלכה רודפים אחרי הנסיכה רהאינירה טארגאריין אותה מגלמת אמה ד'ארסי. מה היא עושה?. ספק בורחת על נפשה ספק קוראת תיגר על אחיה החורג שהומלך שלא בצדק.

בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה סוף עונה ראשונה סדרת ההמשך למשחקי הכס

בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה סוף עונה ראשונה סדרת ההמשך למשחקי הכס

חור בעלילה או ספוילר ענק?. 

כאשר מלך יורד מהבמה ומפנה את מקומו ליורש ישנם שני מצבים. האם מדובר בבן שיורש אותו או מלך שלא מגיע מאותה שושלת. למה אנחנו מתעכבים על זה?. כי למנהג ההמלכה ישנה משמעות לאופן שבו אנו תופסים את הסדרה ובטח על פרק הסיום. בטקס ההכתרה ישנו מנהג הנקרא למשוח את המלך. אולם מנהג זה תקף רק אם המלך החדש אינו יורש חוקי במעמד של בן המלך. אז עכשיו זה לא משנה כבר אם יש בית הדרקון בנטפליקס או איפה אפשר לראות פרקי מלאים משחקי הכס.

עוד באתר שנה אזרחית טובה 2023 ברכות לאחל לחברים ומשפחה תמונות מקוריות

העובדה שההפקה בחרה להראות בטקס ההכתרה משיחה של איאגון יש בה, כך לעניות דעתי, סוג של בעיה או ספוילר, איך כותבים בדוחות כספים, מידע צופה פני עתיד. אז אתם יודעים למי נתנה הנבואה?. לשוטים גמורים ונביאים.

ריקוד הדרקונים מביא למהפך בסוף עונה 1 מה יהיה בעונה 2 בית הדרקון? 

עכשיו זה ברור ומעשי. משפחת Targaryen מתכוננת למלחמה.  נגד עצמה ואם חיכיתם לראות עוד דרקונים בתוכנית, בהחלט יש למה לצפות. בפרק העשירי צפויים דרקונים רבים לקחת חלק במאבק על הכס. נכון שהיא יכולה להייתה לסיים את כל הסאגה בקריאת דראקריס, אבל ראיניז טארגאריין בחרה להשאיר את ההכרעה למאבק אמתי.  אז מה צפוי לנסיכים, ילדיה של  המלכה אליסנט?.  מכיוון שמדובר באוסף של פרזיטים, אני לא צופה להם עתיד ורוד. אולי כתום.

 צפו בווידאו בית הדרקון פרק 10 לצפייה ישירה לקראת ענה 2 פרקים מלאים ספוילרים פרשנות תחזית אתר הסדרות המוביל בישראל סדרות מומלצות 2022 

צופים ונהנים סדרות חדשות 2022 לקראת שנת 2023 הוט yes נטפליקס HBO אמזון פריים.