בית הדרקון פרק 8 מתכוננים לסוף העונה הראשונה

בית הדרקון פרק 8 מתכוננים לסוף העונה הראשונה

תגידו, יכולתם להירדם לאחר הפרק השביעי של הסדרה?. תגידו שלא בא לכם עכשיו עונה שנייה?. ומה בינתיים?. בית הדרקון פרק 8 לצפייה ישירה. מה השבוע?. מתכוננים לסוף העונה הראשונה צפו בווידאו של הפרק החדש של סדרת ההמשך למשחקי הכס האם הנסיכה ודיימון מצליחים להתגבר על המזימה. 

בית הדרקון פרק 8 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית

בית הדרקון פרק 8 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית

נסיכים נסיכות וכיסא המלך בית הדרקון פרק 8 לצפייה ישירה 

חשבתם שיחסים עכורים בבית המלוכה שמורים לסדרות כמו משחקי הכס או משחקי הדרקון?.

אז חשוב שתדעו שמציאות הרבה יותר מורכבת ובעיקר מציאותית. רוצים דוגמאות. בבקשה, רק תבחרו. יש הרבה דיבורים סביב מערכת היחסים של הנסיך אלברט והנסיכה שרלין.

אמנם לא ממש ברור מה קורה בין בני הזוג. מה כן יש?.  כמה נקודות מבט אחרות לגבי תפקידה של שרלין בחייו של אלברט ובמיוחד עם ילדיו הגדולים. 

ועוד לא אמרנו מילה אחת על היחסים המורכבים שהיו לנסיכה דיאנה עם בית המלוכה הבריטי. אז אם אתם מרגישים לא נעים על רקע אירועי הסדרה ביחס לבני המלוכה והסכסוך בין הנסיכה רניאירה לבין אשת המלך קחו הכל בפרופורציה, ייתכן שהמציאות, גם בלי דרקונים הרבה הרבה יותר מרתקת. 

מודעות גוגללמה הוא יושב על כסא המלך? כי מותר לו לא בגלל שהוא באמת המלך

זהירות ספוילרים משחקי הכס ביתצ הדרקון לצפייה ישירה. השבוע אנחנו זוכים למראה מהסדרה המקורית. מה קורה בארמון המלכות?.

בעוד ספינה מפליגה למעלה המלך בזמן שאוטו הייטאואר, ימין המלך, מחזיק בחצר ומהל את עסקי הממלכה, עומד מול כס הברזל, ומצהיר: "כימין המלך,  אני מדבר עם קולו של המלך על זה ועל כל שאר העניינים". לאחר מכן אנו רואים את הנסיכה ויורשת העצר, הנסיכה האהובה ראנייירה, מביטה בו בחוסר שביעות רצון. למה זה קורה?. הוא גם אבא של המלכה, האם החורגת של הנסיכה. 

אם אתם חושבים שאתכם מתעסקים?. עם רוכבי הדרקונים הכי טובים 

נמשיך עם הסברים וספוילרים. אגב, האם אתם צופים גם בסדרה שר הטבעות?. מה דעתכם איזו סדרה יותר טובה?. 

בהמשך של הפרק אנחנו רואים את הנסיך אייגון מגחך ואת אליסנט מנהל את המועצה הקטנה. זה עובר לו בשקט?. ממש לא. רניירה אומרת לדיימון, "הצפעים האלה שולטים בשם אבי." ומי תמיד ניגש לעניינים בלי להמתין?. דימון. מה האו אומר? קדימה למעלה המלך. 

צפו בווידאו בית הדרקון פרק 8 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית לקראת שידור טריילר פרשנות 

מודעות גוגל