בני אור פרק 5 לצפייה ישירה yes- אורח נטה ללון. ככה לא בונים אימפריה!

בני אור פרק 5 לצפייה ישירה yes- אורח נטה ללון. ככה לא בונים אימפריה!

אם לא צפיתם עד כה בסדרה הכי טובה על המסך בישראל יש לכם חור בהשכלה!. למה? כי בני אור פרק 5 לצפייה ישירה yes היא התכנית הישראלית הכי טובה שרצה כעת על המסך גם אם ניקח בחשבון את בלקספייס בנטפליקס. הווידאו מחכה לכם בסוף עמוד זה!

בני אור פרק 5 לצפייה ישירה yes

בני אור פרק 5 לצפייה ישירה yes

כמעט מאה עברה, המחלוקות לא השתנו בני אור פרק 5  

כמו ברומן המפורסם של עגנון, באר שבע של תחילת המילניום הייתה אולי עיר שלווה. אך מתחת לפני השטח בערו המחלוקות. בין החצרות רחובות הידיים אך המוזנחות, צמח סיפור בני אור. עכשיו קבלנו אותו בגרסה מעולה בדמות סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה.

לקראת עונה 2 בני אור גיא בלילה ז"ל זכה בפרסם התסריט לשנת 2021

היוצר המנוח גיא בלילה ז"ל זכה בפרס התסריט בטקס פרסי הטלוויזיה. את הפרס קבלה אמו יחד עם שותפו ליצירה, אלעד ביטון. מעל בימת הטקס היא אמרה: "תודה לך בן אהוב שזכיתי בך. מגיע לך כל פרס".

ציונות, סוציאליזם, קומוניזם ואנרכיזם. אבדה האמונה בעתיד בירת הנגב

לכוכבי הסדרה אין אידאולוגיה, לפחות לא לפי בני אור פרקים מלאים. yes  מגישה את הדרמה בצורה שבה אני כצופה, יכול לדמיין אותה מתרחשת במציאות. מתוך כלים שבורים ומתוך חומות חברתיות. וכך אפרוט את אותן. אבל עם הרבה כבוד לכל החברים מבאר שבע. וכמובן לסדרה המעולה! אנחנו אגב מקווים, שתהיה עונה 2.

באר שבע הקומה על בסיס המפעל הציוני המתחדש. הוא השאיר מאחור את הדור השני והשלישי של הנוער בעיר. הסליל אותם למגמות הבגדים השחורים ולסדנאות הגריז. סוף עידן הסוציאליזם בישראל וקריסת ההסתדרות במדינה הפכה את המקצועות ובתי הספר המקצועיים כמעט למוקצים. את הערכים שצמחו מתוך קומוניזם החליף האנרכיזם וכאן הסדרה נכנסת למארג האירועים הגלובלי.

איפה נמצא רחוב בני אור בבאר שבע?

בניגוד לרחוב ויטק 9 המיתולוגי, זה של קרובים קרובים, רחוב בני אור בבאר שבע הוא מקום אמיתי. חיים בו אנשים כמוך וכמוני. אבל במציאות הוא שוכן מעל רחוב מצדה. רומנים, גרוזינים מרוקאים ורוסים מתערבבים בבניינים. הרבה ילדים בחצר, הרבה בורות בכביש ומעט תקווה לעתיד. וכסף, הו כסף, כמה שהוא מצרך נדרש שם. וכמה שהדרך שברחו הנערים בשנות האלפיים הייתה במדרון החלקלק של מבצע יואב.

בני אור פרק חדש כל יום ראשון yes  צפייה ישירה פרק 5 צפו בווידאו 

באמת חשבתם שלהיות סוחר בשכונת "בני אור" זה קל? חכו עד שתראו איזו הכשרה צריכים לעבור אצל יתושי "בני אור", ימי ראשון ב-22:00 ב-yes. סדרת אקשן ישראלית מומלצת לצפייה ישירה כולל תרגום עברית מובנה. עוד באתר סיפורו של ולנטינו.

מתי מתחילה עונה 2 בני אור פרקים מלאים לצפייה ישירה? 

אז אם אתם במתח אנחנו יכולים ספר לכם שהסדרה כבר נמצאת זמן מה בחדר העריכה. למרות שאין פרסום רשמתי מתי מתחילה עונה השנייה, אנחנו יכולים להניח שבמהלך השנה הקרובה נזכה לפרקים חדשים של בני אור.