בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes- עיר ומלואה באר שבע נדהמת!

בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes- עיר ומלואה באר שבע נדהמת!

הפרק החשוב ביותר בסדרה הישראלית המשודרת בyes. כל בר דעת יודע שאחת הפעילויות האנושיות החשובות ביותר היא אכילה ושתייה. אולם לצדם יש תענוגות (?) נוספים שהם יכולים לספק. וזו המלכודת ממנה הדמויות המשחקות בפרק החדש בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes כבר לא יוכלו לצאת. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes פרק מלא צילום מסך יוטיוב

בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes פרק מלא צילום מסך יוטיוב

#בניאור יוצאים לקבל שיעור והופכים למורים באוניברסיטה של החיים 

מאז הסרט הישראלי המוצלח בכל הזמנים חגיגה בסנוקר, מפגשים עם רבנים בסדרות פשע ישראליות הפכו לסוג של סצנות חובה. או יותר נכון סצנות פולחן. לכן גם כאן בפרק החדש של בני אור, אי אפשר היה להימנע ממנה.

החומרניות יותר גרועה מהחומר כל חוזר בתשובה יודע שאפשר בלעדיו ועוד להיות בשמחה. החברים לומדים שרק שמחה שאינה תלויה בדבר היא אמיתית. אבל עדיין איל התורה אומרת, אם אין קמח אין תורה. את זה למדו הנערים של בני אור מהר מאד. כי בכל פעם שאתה רואה גלידה או דוכן מזום מהיר ויודע שלא תוכל לטעום ממנו , החומות החברתיות של בירת הנגב סוגרות עליך.

ועוד מילה אחת אחרונה, הסצנה עם הרב, הוא גם מחווה יוצאת דופן לזאב רווח ויהודה ברקן ע"ה.

לקראת עונה 2 בני אור גיא בלילה ז"ל זכה בפרסם התסריט לשנת 2021 

היוצר המנוח גיא בלילה ז"ל זכה בפרס התסריט בטקס פרסי הטלוויזיה. את הפרס קבלה אמו יחד עם שותפו ליצירה, אלעד ביטון. מעל בימת הטקס היא אמרה: "תודה לך בן אהוב שזכיתי בך. מגיע לך כל פרס".

הנשכחים של החברה הישראלית נושרים אל תהום השכחה מחדש 

בני אור היא לא רק סדרה המבוססת על אירועים אמתיים. היא קרתה באמת אי שם בשנות האלפיים בבאר שבע. מי שרצה רמז על מה שעומד להתרחש בפרק הסיום של בני אור, יעשה לעצמו טובה וימצא את הסדרה זינזנה משנות התשעים. לא צריך ללכת רחוק והנה קבלתם גם ספוילר חזק. לדעתי אין אפשרות אחרת. בני האור לא יצאו מזה בזול. גם מדינת ישראל עוד תשלם על זה ביוקר.

מהחושך אל אפלה בני אור פרק 8 צפייה חובה לכל ישראלי 

יתושי כל כך עצוב לו, כי מה יש יותר משמש על העיר בבאר שבע של שנות התשעים. המרחק מדרך מצדה לדיזינגוף הוא כמו המרחק מבאר שבע לקהיר. אז מה עושים? מה עושים? בתשובה חוזרים. מקשיבים לדברי חוכמה בישיבה הקטנה, עוברים בכולל המקומי ואם אפשר מתרגלים כיפה שחורה על הראש. אותה כיפה שכל עורך דין מתחיל מביא לך להארכת מעצר ראשונה. אולי הפעם השופט יאמין.

צפו בווידאו לקראת בני אור פרק 8 לצפייה ישירה yes מחממים מנועים לקראת פרק סיום העונה