בעלת החלומות פרק 20 לצפייה ישירה: הסוף של שני וצחי

בעלת החלומות פרק 20 לצפייה ישירה: הסוף של שני וצחי

יש סדרות מומלצת לצפייה ישירה שאתה פשוט מחכה לפרק הבא. וזה בדיוק מה שאני רוצה להמליץ לכם היום. על אף שלכאורה מדובר בחצי טלנובלה, ל-HOT יש פשוט סדרה מעולה. קבלו את בעלת החלומות פרק 20 לצפייה ישירה. צפו בפרק החדש בסוף העמוד.

בעלת החלומות פרק 20 לצפייה ישירה

בעלת החלומות פרק 20 לצפייה ישירה

מה קורה בפרק החדש של בעלת החלומות ועל הסדרה

לי באופן אישי הסדרה קצת מזכירה את הסיפור הקלאסי "תהילה" בהבדלים הנדרשים. דרך עיני הכסף מנווטים, אנו רואים כיצד הכוכבת אשר שמה נור, המתגלה כקוראת ופותרת החלומות, ויהודה ורבורג היורש העשיר של רשת בתי המלון, מנסים לנצח מלחמת אחים ישנה נושנה. בדרך הם עוברים תהפוכות ביחסים האישיים, מלחמות ותככים וכמובן רכבת הרים בזוגיות.

עוד באתר ברכות שנה טובה

באיזה ימי משודרת הסדרה בעלת החלומות לצפייה ישירה בHOT

ימים שלישי עד חמישי בערב עם פרקים חדשים. שידורים חוזרים בערוצי הוט + VOD. כעת בפרק ה-20 של הסדרה, בכל פעם שנדמה שפתרון החלום מתקרב לסוף טוב, אנו רואים שוב ושוב כיצד תהפוכות הגורל של נור ויודי מושכים את הסדרה של הוט למחוזות חדשים.

מי השחקנים בסדרה פותרת החלומות?

תזרקו לחלל האוויר שם של חשקן ישראלי נחשב ומוערך- הוא כאן. הוא על המסך. החל מחנן סביון ועד לצופית גרנט שמגיעה למסך ומראה שלא משנה במה היא תבחר לעסוק, היא מעולה.

בתפקיד הראשי של יהודה, המכונה יודי, ורבורג משחק דניאל ליטמן. קצת מזכיר את בובי ( פטריק דאפי) מדאלאס למי שזוכר את הסדרה משנות השמונים.

אליאנה תדהר ( שחקה ב"גאליס – המסע לאסטרה") בתפקיד שני ורבורג – טולדנו, אשתו של צחי, שהיא גם  אחותו הגדולה של יהודה ואחותה למחצה של גל כוכב פרק 19 של פותרת החלומות.

יורם טולדנו בתפקיד מאיר רומנו, שחק את השבוי נמרוד קליין בדרמה חטופים שבערוץ 12 מאקו לייב.

צופית גרנט – נירה ורבורג-רומנו, האמא האפונומית של של שני, יהודה וגל. דמות אניגמטית שמסתירה סוד אפל מימים רחוקים.

צפו בווידאו לקראת פרק 20 בעלת החלומות הוט הסוף של שני וצחי