בעלת החלומות פרק 26 לצפייה ישירה: ביחד ולחוד תמיד לבד

בעלת החלומות פרק 26 לצפייה ישירה: ביחד ולחוד תמיד לבד

זו סדרה מעולה שבאמצעות דיאלוגים פשוטים ומרגשים מציגה לנו את מלאכת החיים. באמצעות סיטואציות שכל אחד מהצופים עלול להיתקל בהן בחייו. אז מה אני צריך יותר מזה. בעלת החלומות פרק 26 לצפייה ישירה: ביחד ולחוד תמיד לבד. הווידאו המלא בסוף העמוד! 

בעלת החלומות פרק 26 לצפייה ישירה הוט

בעלת החלומות פרק 26 לצפייה ישירה הוט

אפשר לפתור חלומות? מה הקשר בין הסדרה למציאות? 

חלומות ריתקו בני אדם במשך אלפי שנים. למה אנחנו חולמים? האם אנו יכולים למצוא משמעות בתוכן הדמיון הלילי שלנו? האם החלומות שלנו יכולים לעזור לנו לפתור בעיות, לתת לנו רעיונות חדשים או לעזור לנו לכתוב סימפוניה?

עוד באתר – איך כותבים מכתב אהבה מרגש עד דמעות?

חלימה והתת מודע הם עדיין מושגים מסתוריים במידה רבה, אך תגליות מדעיות משמעותיות רבות (כמו גילוי טבעת הבנזן) מראות לנו שלפעמים המוח התת מודע שלנו הוא הכלי המושלם לפתרון בעיות. למה? מכיוון שחלומות מאפשרים לנו לחשוב מחוץ לקופסא ולהפיק תועלת מהדימויים החזותיים-מרחביים העשירים יותר של החלומות שלנו להתבונן בבעיות באופן ויזואלי.

האם בעלת החלומות יכולות לפתור את הבעיות של יהודה? 

אבל כל זה מעורר את השאלה … האם פתרון חלומות זה משהו שבאמת עובד במציאות או רק בסדרה של HOT? כאשר חוקרים ניסו לבדוק זאת הם קבלו תוצאה מפתיעה. ככה בלי הדלפה- פשוט פתרו את החלום בעצמם.

במחקר בן שבוע, התשובה המהדהדת הייתה "כן". התלמידים עקבו אחר הפרוטוקול וכמחצית חלמו על הבעיה שלהם, ו -25% הגיעו לפתרון. סיכויים לא רעים! אז גם אתם מוזמנים לחלום, בין צפייה בפרקים מלאים באמצעות HOT VOD. תוכלו לבדוק אם אתה יכולים  לתת לתת המודע שלכם לעשות את העבודה. אז עכשיו כאשר פתרון חלום הוא לא רק סדרה מומלצת לצפייה ישירה, אז אני מחכה כבר לפרק 27.

באיזה ערוץ משודר הסדרה של פותרת החלומות? 

כוונו את השעונים לשעה שמונה בערב. בעלת החלומות פרקים חדשים בימים שלישי, רביעי וחמישי בערוצים הוט בידור וב-HOT VOD

צפו בווידאו לקראת פרק 26 המלא בעלת החלומות WATCH VOD 

אז מה אם אפשר לראות את הסדרה המעולה בנטפליקס? בכל שבוע משודרים שלושה פרקים חדשים, לפניכם סרטון וידאו לקראת הפרק החדש. ואנחנו כאן לעקוב ולדווח על סדרות ישראליות מומלצות.