בעלת החלומות פרק 30 המלא: נור היא רוז!

 בעלת החלומות פרק 30 המלא: נור היא רוז! 

לרגל הפרק החדש בסדרה הישראלית המומלצת של הוט חזרנו לחלומות הגדולים בהיסטוריה של האנושות. קבלו את הפרקים המלאים לצפייה ישירה .בעלת החלומות פרק 30 המלא: על קו הזינוק.

בעלת החלומות פרק 30 המלא

בעלת החלומות פרק 30 המלא

החלומות המפורסמים בהיסטוריה התחילו לפני הסדרה של HOT

אז נכון אתם כבר יודעים שמקור השם של הסדרה הוא מהכינוי שהודבק ליוסף, בעל החלומות הלזה, אחרי שחלם כיצד אלומות השיבולים של אחיו משתחוות לאלומות שלו. אבל יש עוד כמה חולמי חלומות בהיסטוריה ושניים מהם נביא לכם כאן. רגע לפני שאתם צופים בווידאו של הפרק החדש HOT VOD לצפייה ישירה.

מה באמת? כל זה אפשר לראות בנטפליקס? 

ועכשיו לתפנית בעלילה שכולנו כבר מחכים לה כמעט 30 פרקים מלאים לצפייה ישירה בהוט פותרת החלומות. הנה זה בא- ידענו, פרסמנו ספוילר הדלפה סדרות, ועכשיו גם אתם יודעים- נור היא רוז האבודה. היא ולא אחרת מים סוף עד ים כנרת.

מרי שלי חלמה על אדם מוזר וחברה את הספר פרנקנשטיין 

זה קרה בתחילת המאה ה-19. אי שם בשנת 1816. אשה צעירה בשם מרי שלי הייתה רק בת 18 כאשר ביקרה את לורד ביירון ליד אגם ז'נבה בשוויץ.

הם ננעלו בחורף וולקני קר שנגרם מהתפרצות הר טמבורה בשנה הקודמת, ויצר את "השנה ללא קיץ" של אירופה. תקוע בתוך הבית והצטופף סביב מדורה, ביירון הציע לכולם לכתוב סיפור רפאים – אבל, לילה אחר לילה, שלי לא הצליחה לחשוב על משהו מתאים אבל מתוך החלום שלה נותר הספר שעד היום נחשב לרומן הקולנועי הוותיק ביותר.

Srinivasa Ramanujan האיש שידע את האינסוף

לא בכל יום נולד גאון שפורץ גבולות בעולם המתמטיקה. בטח לא בכפר נידח אי שם בהודו. מתוך המראות של בעל החלומות, הוא הביא לידי ביטוי את הגאונות המתמטית שלו אשר בסופו של דבר תרמה תרומה משמעותית לתיאוריה האנליטית של מספרים. הוא לא רק פתר את החלומות של עצמו . הוא גם הוכיח יותר מ -3,000 משפטים מתמטיים בחייו. רמנוג'אן הצהיר כי התובנה ליצירתו הגיעה אליו בחלומותיו בהזדמנויות רבות.

צפו בווידאו פרק 30 בעלת החלומות צפייה ישירה ספוילרים רוז נור יהודה

נור היא רוז, יהודה לא טעה, ואתם מוזמנים לצפות לקראת הפרק המלא של הסדרה.