בעלת החלומות פרק 43 לצפייה ישירה: זה גבר זה?

בעלת החלומות פרק 43 לצפייה ישירה: זה גבר זה?

זה יתפוס אותנו לא מוכנים. גם אם נחשוב שעוד מעט זה יקרה, שיאמרו המילים. אבל כאשר הפרידה היא עובדה מוגמרת על הדמעות זולגות והלב נשבר. ככה זה נגמר. לא צפיתם? הפסדתם! בעלת החלומות פרק 43 לצפייה ישירה: זה גבר זה? הצצה לפרקים החדשים של הדרמה ביומית ב HOT.

בעלת החלומות פרק 43

בעלת החלומות פרק 43

אהבות קטנות סודות גדולים וכסף אחד שעומד באמצע 

נור, שאנחנו בעצם יודעים כבר שהיא רוז, שהיא בעצם פותרת החלומות ב-HOT עוברת שינוי גדול, כמו דמות עגולה קלאסית בספרות. היא מתחילה בתור שליחה שאמורה להתל באדם שמצבו רעוע ויכול לעבור ממצב של בת הלך לבת המלך. אבל היום דבר איום. נור ויודי באמת נפרדים! שמעות זולגות על מקלדתי.

זה לא את, זה אני! מצעד התירוצים של הגברים במעמד הפרידה

יש לא מעט תירוצים שגברים משמעים שהם עוזבים נשים. האמת היא שגם לנשים יש, אבל סיבות הרבה פחות יצירתיות. איך שהוא נדמה תמיד, כמו בסדרה בעלת החלומות, שבכל פעם שגבר עוזב אישה, משהו ממנה נעלם אתו לתמיד. כמו אנייה שעוזבת את הנמל ולא תחזור עוד לעולם.

עוד באתר – איך להיות אישה מושלמת לבן הזוג ולבעל! 

את לא אותה אישה שהתאהבתי בה! מי מאמין ליודי? 

כששני חיים מתמזגים לאחד, זה טבעי שהאדם שהכרת פעם ישתנה. בת הזוג שלך משתנה אורך מערכת היחסים והזוגיות. היא מושפעת מהגבר. אך האם היא שונה במהותה מאותה אישה שבה הוא התאהב קודם לכן? לא ממש. החיים, הם אלו אשר משתנים. לא רק בסדרות ישראליות, תמיד, גם בסדרות על אהבה בנטפליקס. כך להרגשתי, לנשים יש עקומת חדשה של למידה.

שמירה על מראית עין מהחיים הישנים שלך היא דבר טוב במערכת יחסים. זה שומר על האנרגיה במערכת היחסים טעונה, זה שומר על הניצוץ בחיים, זה שומר על על שני אם הם מעניינים אחד את השני. זה נותן לכם דברים חדשים לדבר עליהם וגם נותן לכם את המרחב להתגעגע קצת אחד לשני.

אבל אצל נור ובכלל בבעלת החלומות, האהבה היא לא מטרה נעלה ומקודשת. הכסף לעומתה, כן.

צפו בווידאו לקראת שידור פרק 43 בעלת החלומות הצצה לפרק החדש 

 

לפעמים סדרות וסרטים מושכים אותי למחשבה איך זוגיות צריכה להיות? לא תמיד אפשר לענות עליה באמצעות שאלון האם אנחנו מתאימים. ובטח שאין תשובה לשאלה איך לבחור בני זוג שיהפכו אותנו למאושרים. כי הסוד לזוגיות מוצלחת טמון קודם כל באינטליגנציה רגשית של שני בני הזוג. האם התאמה זוגית לפי הקבלה יכולה לפתור? היא בטח לא יכולה להזיק. אבל ממרום גילי אין לי ספק שאחד הסודות הגדולים הוא איך להיפתח לבן זוג