ברכה לחזרה ללימודים תמונות איחולים מרגשים

ברכה לחזרה ללימודים תמונות איחולים מרגשים

עוד מעט בתי הספר חוזרים לפעילות בין אם באמצעות הזום או תלמידים שחוזרים לכיתות. למורים ולתלמידים מכיעות ברכות מיוחדות לרגל שנת הלימודים החדשה. אתר הברכות של ישראל הכין לכם אוסף של גלויות בנושא ברכה לחזרה ללימודים תמונות איחולים מרגשים

שליחת תמונות בואטספ בקלות לחצו על תמונה ובחרו את איש הקשר או הקבוצה ושלחו ברכה ואיחולים מאתר הברכות 

שולחים ברכה לחזרה לבית הספר להורדה

לקראת שנת הלימודים בחרנו בברכות ותמונות מיוחדות שיותר מכל מסמלות את הלמידה לפי מקצועות. את המילים המרגשות בתמונות בחרנו בקפידה. בימים אלו שהם לא פשוטים לכולם , חשוב לברך את מסר שמח ואופטימי קצר ולעניין.

גלויות ברכה בהצלחה בלימודים אתר הברכות להורדה

גלויות ברכה בהצלחה בלימודים אתר הברכות להורדה

גלויות ברכה שנת לימודים מוצלחת

גלויות ברכה שנת לימודים מוצלחת

 

מתי חוזרים ללמוד 2022

הלימודים בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים, בבתי הספר העל־יסודיים ובכיתות י"ג-י"ד יחלו ביום חמישי, ה' באלול התשפ"ב, 1.9.2022, בשעה הראשונה על פי מערכת השעות הקבועה.

עוד באתר משפטים וציטוטים מעוררי השראה עם תמונות

איחולים לשנת לימודים מוצלחת ופוריה

העולם משתנה לנגד עיננו . אם פעם היו לנו בבית אינציקלופדיות על כונני המדפים והספרים הריי שכיום הכל מרוכז בטלפון חכם, עוד מעט אפילו בדור 5G. אז מה הילדים צריכים לקראת החזרה לבית הספר ? ברכה שאתם תשלחו להם בואטס אפ ותאחלו להם שנת לימודים מוצלחת , ובעיקר שלא יישכחו להנות ולעשות חיים עם חברים , למרות הכל ואף על פי כן שנת לימודים פוריה ומאושרת .

בהצלחה בלימודים אמא מברכת ילדים בתחילת שנה

בהצלחה בלימודים אמא מברכת ילדים בתחילת שנה

שירים לקראת כיתה א מרגשים ויפים בעברית 

בזמר העברי ישנם לא מעט שירים על חזרה לבית הספר ועל החוויה המשותפת של הורים וילדים ביום החזרה ללימודים מחופשת הקיץ. השיר הראשון שאני ארצה לספר עליו הוא חמש שנים על מיכאל בביצוע של יפה ירקוני והמילים של המשורר יצחק קצנלסון ללחן עממי .

בכל פעם שאני שומע את השיר הזה הוא מרגש אותי מחדש. על חווית הפרידה מהילדות נטולת הדאגות, כמו הליכה בשדות שיפון , לקראת אירוע הבגרות הראשון בחיים. אבל יש גם נחמה , חכו עד כלות הלימודים שוב נשתעשע יחדיו.

יוני רכטר ילד הולך כל עוד 

איך עוד שנה פה נפתחת יוני רכטר שר למילים של עלי מוהר ז"ל.

למה השיר הזה כל כך אהוב?. תיאור חוויית ההליכה אל בית הספר , הפרספקטיבה של והזיכרון של האב מכיתה א שלו , רסיסי ילדות ועכשיו הבן שלו, והוא האבא.

מרגש ותמיד כיף להקשיב . גבר בלב חייו ולכל זה הגענו מברכות חזרה ללימודים.