ברכות שנה טובה ומתוקה להורדה חינם

ברכות שנה טובה ומתוקה להורדה חינם

כמו בכל שנה גם בערב שנת תשפ”א המוני בית ישראל ישלחו אחד לשני ובקבוצות שנות טובות מיוחדות ומקוריות באמצעות אתר הברכות של ישראל. הכנו עבורכם אוסף של שנות טובות עם תמונות נוסטלגיות וברכות עם ראשי התיבות של השנה החדשה

מתי יוצא ראש השנה 2020 

ראש השנה 2020 ישראל ערב חג  יום שישי, 18 בספטמבר 18/09/2020 מוצאי ראש השנה יום ראשון , 20 בספטמבר 20/09/2020

ברכות שנה טובה של פעם

בין החנויות הישנות ומגדלי המגורים של רחוב אלנבי בתל אביב תוכלו למצוא את הדוכנים של פעם , לרכוש גלוית שנה טובה נוסטלגית . אבל כיום מרבית שנות טובות נשלחות באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הואטסאפ בין חברים וקבוצות. הורדת שנה טובה תמונות מקוריות לשנה החדשה.

ברכת שנה טובה לכולם ברכות נוסטלגיות להורדה מאתר הברכות

ברכת שנה טובה לכולם ברכות נוסטלגיות להורדה מאתר הברכות

משפטים לשנה החדשה תשפא 

ת תהיה  ש שנת  פ פלאים  א אמן ואנו גם צרפנו ברכה מקורית עם אותיות תשפא ומכולנו באתר הברכות שלוחה לעם ישראל שנה טובה מתוקה וחדשות טובות ובריאות.

גלויות שנה טובה נוסטלגיות להורדה אתר הברכות

גלויות שנה טובה נוסטלגיות להורדה אתר הברכות

כרטיסי שנה טובה

הנה באה שנה חדשה ואנו מקווים ומתפללים בלב שלכולם יהיה ברבה יותר טוב , שנת בריאות אושר , שנת שמחה וכושר . אז מה עושה מי שרוצה לאחל ?  נכנס לאתר הברכות בוחר תמונת שנה טובה ושולח למי שהוא מאחל לו מכל הלב שנת אושר ושמחת חיים !

שנה טובה נוסטלגית להורדה אתר הברכות ברכות חדשות

שנה טובה נוסטלגית להורדה אתר הברכות ברכות חדשות

 

לקראת שנת תשפא ברכות שנה טובה ומתוקה להורדה חינם אתר הברכות של ישראל מעודכן ומקורי לשנה החדשה איחולים לשנה החדשה אגרות שנה טובה עם תמונות מרגשות ויפות. השנה נבחר מתנות ראש השנה אישיות ומפרגנות ונשלח באופן אישי למי שאנחנו אוהבים באמת. אפשר לתרום לאגודה שמטפלת ברווחת מי שחסר לו ולזכות במצווה שעושה טוב על הלב .

עוד יש מפרש לבן באופק ואנו נושאים תפילה בלב , כל אשר תבקשו לו יהי. בריאות שמחה שלום וחדשות טובות כל יום על מפתן הדלת. כי למי יש סבלנות להמתין עד לשנה הבאה ….אתר הברכות גלויות שנה טובה ברכות לשנה טובה תמונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *