גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה אל תחמיצו

גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה אל תחמיצו

אחרי שהמונדיאל הסתיים מתחיל המשחק האמתי. איפה זה קורה?. שידורי הוט עם התכנית הכל עם ישראל אוהב לראות. מה בכתבה?. גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה אל תחמיצו ואיזה מספר קיבל KS קובי סויסה אחד הכוכבים של העונה החדשה. 

הסתיים המונדיאל?. מעכשיו יש גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה HOT 

יש תכנית שהן כמו תעודת ביטוח לאיכות, בידור וצחוק טוב. מה מאפיין אותן?. שגם אחרי שהן מסתיימות הן ממשיכות לחיות ולבעוט ברשתות החברתיות. המשתתפים בהן מייצגים מיקרו קוסמוס של התרבות הישראלית ואם תרצו גולסטאר מרוקו, לפחות בעיני מספקת את הסחורה הזו. לא משנה את מימ רואים על המסך, את קובי סויסה או את ירון ברלד, מה שבטוח כולם באו לעשות שמח לעם ישראל וגם לעצמם. אז מה עכשיו?. בואו נתעדכן מה קורה בשידור פרקים ישירים גולסטאר עונה חדשה. איפה כל זה קורה? צפון בווידאו בסוף העמוד. 

עוד באתר האם גבר יכול לסלוח לאשתו על בגידה?

גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה אל תחמיצו צילום מסך יוטיוב ערוץ התכנית

גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה אל תחמיצו צילום מסך יוטיוב ערוץ התכנית

מינוס 1 החולצה החדשה של KS 

חשכו עיני, מספר קובי סויסה בגילוי לב ומרגש את כולנו. בסופו של דבר הוא מותג. ומה יש לאלירז שדה להגיד על זה?. תגיד תודה שלא קבלת כוכבית. זה לא מנחם את קובי סויסה שלקח ללב ואמר באופן ישיר למצלמה " ממש בושה למי שנתן לי את המספר הזה מינוס אחד. זה גועל נפש. אפילו לא אפס נתנו לי אפילו לא אחד נתנו לי". ומה אנחנו חושבים על זה?. הבן אדם מותג, עם 92.6K followers עוקבים באינסטרגם ובהחלט מגיע לו יותר. אבל אתם יודעים מה אומרים?. כדורגל משחקים 90 דקות והכל יכול להיות. 

מתי יש פרקים חדשים של גולסטאר לצפייה ישירה?  

בימים ראשון עד רביעי. איפה רואים גולסטאר עונה חדשה?. בערוצים של הוט #גולסטארמרוקו ב-19:00 בHOT VOD,-HOT REAL וב-NEXT TV.

צפו בווידאו גולסטאר מרוקו פרק 3 לצפייה ישירה  פרקים מלאים HOT 

כמה אפשר לראות סדרות מה קורה עם סרטים חדשים 2023? 

נחיתת חירום Plane

ברודי, טייס מחונן, מטיס מטוס נוסעים במהלך סופת רעמים. הוא נאלץ לבצע נחיתת חירום באי בו מתנהלת מלחמת אזרחים. לאחר שהם נוחתים בשלום על הקרקע צוות המטוס והנוסעים נלקחים כבני ערובה בידי צבא ההמורדים. האדם היחיד עליו ברודי יכול לסמוך הוא רוצח מורשע שהועבר למתקן כליאה על יד ה-FBI ונכח במטוס. ביחד הם יוצאים למאבק הישרדות בכדי להציל את הנוסעים ואת עצמם.