האודישן של טרנטה גרוב מאשין אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

האודישן של טרנטה גרוב מאשין אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

טוב זה לא סוד שהם כבשו את הקבל ואת השופטים וכל קשר בין הביצוע שלהם למושג טרנטע הוא מקרי בהחלט. האודישן של טרנטה גרוב מאשין אקס פקטור 2021 צפו בווידאו. הם עצמם כתבו בפייסבוק " קמנו לבוקר מרגש בטירוף!! מבול של הודעות ושאלות ואהבה בכמויות שלא צפינו בכלל! תודה תודה תודה תודה! איזה כיף שאתם מצטרפים למסע של הטרנטה. וגם אנחנו מחכים לראות אותם בהמשך התכנית עד לאיזה שלב יגיעו.

האודישן של טרנטה גרוב מאשין צילום מסך יוטיוב ערות אקס פקטור

האודישן של טרנטה גרוב מאשין צילום מסך יוטיוב ערות אקס פקטור

מה טרנטע ומאיפה באה המילה הזו? 

מקור הביטוי משפת היידיש שלא מעט מטבעות לשון ממנה נטבעו בשפה העברית של ימנו וטוב שכך! יש מי שטוען שמקור המילה הוא בכלל מטורקית. אבל מה שטוח את המשפט טָרַנְטֶע אבל לפניך” כולם מכירים. עכשיו מכירים אותו המתמודדים בסדרה אקס פקטור 2021 פרקים מלאים לצפייה ישירה בערוץ 13. ואני שכבר לא יכול לכות לפרק הבא ולאודישנים צופה שוב ושוב באודישן של טרנטה גרוב מאשין שעלו לשלב הבא.

עוד באתר – איך להיות אישה מושלמת? 

הקדם אירוויזיון של פעם הפך לחגיגה בערוץ 13

היו ימים אני הייתי ילד. המדינה הייתה משותקת בערב שודר קדם אירוויזיון. בשנות השמונים זו הייתה החגיגה המרכזית. הקהל בבית הכיר כמעט כל מתמודד ואנחנו ישבנו והמתנו לתוצאות מי יקבל דוז פואה והערוץ הראשון ישלח אותו לאירופה לייצג אותנו מול כל העולם ולהקתו. פעם Tarante Groove Machine הייתה מחכה כמעט שעתיים עד לתוצאות. היום השופטים של אקס פקטור נותנים תוצאה על המקום.

ואיזו התרגשות הייתה בקהל.  זה קורה כאשר מרגול קמה לרקוד. זוכת האירוויזיון שלנו נטע ברזילי זרקה  יואו לאוויר וכל האולפן נכנס לקצב. כי ככה זה השנה באקס פקטור לצפייה ישירה- שיש אודישן חזק, כמו האודישן של עילאי אלמקייס, אנחנו מרגישים את באוויר. ממש כמו באודישן של Tarante Groove Machine.

צפו בווידיאו שכל המדינה ראתה שוב ושוב 

חדשות אקס פקטור 2021 לאירוויזיון 2022 שייערך באיטליה. למעשה כבר בשלב האודישנים נקבעת רביעיית הגמר שתורכב מארבעת הזמרים שעלו שלב. הכירו את ‫חדשות אירוויזיון בשנה הבאה טורינו איטליה. מחפשים מידע מתי יהיה האירוויזיון 2022 באיטליה? אז  התאריך הוא בין 10–14 במאי 2022.