האח הגדול 2023 הצבעה

האח הגדול 2023 הצבעה חמישיית הגמר מי עוזב את הבית 

אני מרגיש שמדובר במשהו אחר. כמו בשיר של יונה וולך, הפעם ההפקה הצליחה להפתיע אותנו ואת המתמודדים. במה מדובר?. האח הגדול 2023 הצבעה מי הולך לבית שלו?. רשימת הדיירים העדכנית ומי שעומד להדחה השבוע. אז כמו שצפינו בכתבה הקודמת המוקדשת לכל מי שמחשיב את עצמו חלק מקבוצת מעריצי האח הגדול, הנה רשימת הדחה עדכנית ואפשרות להצביע חינם באתר ההצבעות של ערוץ 13.

יובל מעתוק זכתה באח הגדול 2023 סתיו קצין הגיעה למקום השני

ברכות להורדה שנה טובה מאגר ברכות מקוריות חינמיות

ברכות להורדה שנה טובה מאגר ברכות מקוריות חינמיות

 חמישיית הגמר הסופית 2023 הצביעו כעת לדייר שאתם רוצים שיהיה הזוכה בגמר האח הגדול 2023

סתיו קצין

ליאל קוצרי

אברהם אקלום הוא המודח האחרון מבית האח הגדול 2023 לכו להצביע לדייר שלכם באתר רשת 13 בהמשך העמוד

שניר בורגיל

יענקי

יובל מעתוק

 

 

מי זכה באח הגדול 2023

גולשות וגולשים יקרים מעריצי האח הגדול זה לא הולך להיות פשוט. מי היה מאמין שאברהם יהיה המודח האחרון מבית האח?. עכשיו יש לנו חמישיית גמר שתרוץ עד יום ראשון. אבל כאן יש נתון חשוב!. שימו לב! מה קרה?. תוכלו להצביע מחדש 10 פעמים חינם באתר ההצבעות של האח הגדול בכל פעם שדייר מחמישיית הגמר יודח. אנחנו כאן נעדכן אתכם איפה אפשר להצביע חינם אתר רשת 13.

יובל מעתוק בגמר האח הגדול 2023 האם היאא הזוכה בגמר האח?. 

מה קורה השבוע בבית האח גדול לאחר ההדחה של שי עופרי  וההדחה האחרונה ביום רביעי
זה לא היה צפוי. אם חשבתם שיש רגע שקט לחבורת מעריצי האח הגדול 2023 שרוצים לדעת מי מוביל בדירוג סקר זוכה האח הגדול 2023 עכשיו יש להם ארבעה ימי הצבעה באתר רשת 13. הדייר המודח לא יגיע לגמר ובבית תישאר חמישיית גמר מעולה.

מזל טוב! הדייר הראשון שהבטיח את מקומו בחמישיית הגמר הוא יובל מעתוק . מחר הדחה לפני אחרונה ואנו נפרסם את רשימת ההדחה ואת אתר ההצבעות חינם. עד סוף העונה מחכות לנו 2 הצבעות בלבד ואחר כך הגמר הגדול . למי יש כח לחכות?

תכינו יומנים והמון התרגשות. ביום רביעי נדע מי הדייר שיבטיח את מקומו בגמר האח הגדול 2023. שימו לב שידור ישיר לצפייה ישירה גמר האח הגדול 2023 בתאריך 10/09/2023 ואז גם מגיעה התשובה – מתי מסתיים האח הגדול 2023. שימו לב בשידור הישיר ביום רביעי הדיירים בוחרים את הדייר הראשון שיעלה למשדר גמר האח הגדול 2023.

 

הזוכה באח הגדול 2023 הצבעות האח הגדול בחינם

זוכרים שפעם שלחנו SMS?. אז שהימים האלו עברו. כיום ניתן להצביע 10 פעמים חינם. איך בדיוק זה עובד?. נכנסים לאתר ההצבעות של רשת 13, מבצעים תהליך הרשמה קצר ולאחר מכן אפשר לבצע הצבעות האח הגדול בחינם 2023.

ספיר הייתה נראית כאילו יש עליה הילה של מפורסמת האח הגדול 2023 הצבעה

היא חייבת שואו, מספר ליאל קוצרי דייר האח הגדול שפגש את ספיר והמשפחה במסגרת משימה סודית בבית האח, רגע לפני שהדייר הראשון מבטיח את מקומו בגמר. אחרי כל השיחות בבית והמריבות של הדיירים עכשיו הוכרזה סולחה בין שניר לדייר ליאל. חברים קחו נשימה, הפרק השחבו ביותר של האח הגדול צפייה ישירה לפנינו – הגמר בתאריך 10/09/2023.

קישור ישיר לעמוד ההצבות בהמשך העמוד. פרק הדחה במוצאי שבת. בקרוב נפרסם כאן את רשימת ההדחה ואתם תחליטו  מי יהיה המודח ה 17 מבית האח הגדול ולא יגיע לשלב הגמר. אחרי שאורי נגר הפתיע את כולם ועזב את הבית, נשארנו עם מחנות בבית האח. נכון לעכשיו יש בבית 7 דיירים שכולם מחולקים למחנות.

מה יקרה בהצבעה ומי מועמד להדחה השבוע?. על כך בכתבה הקרובה. עדכונים חיים והצבעות חינם במהלך סוף השבוע. האם השמועה לפיה הדייר ליאל קוצרי אמור לעזוב את הבית נכונה?. אני מקווה שלא. מדובר בדייר חזק, דמות חברתית ואחד שאומר את מה שיש לו על הלב ועל הנשמה. נמתין לרשימת ההדחה בשידור חי.

מודעות גוגלשימו לב ההפניה לאת ההצבעות תתפרסם לקראת חצות עם פרסום רשימת ההדחה יום חמישי 31/08/2023

 

מי נשאר בבית המחנות לקראת ההצבעה חינם באתר רשת 13

/ מי נשאר בבית המחנות לקראת ההצבעה חינם באתר רשת 13

מי עלה לגמר האח הגדול הדייר הראשון שהבטיח את מקומו העונה

חשבתם שאין הפתעות או שההפקה תשאיר אותנו בלי מתח?. אז חשבתם. ביום רביעי יוכרז הדייר הראשון שיזכה להגיע לגמר האח 2023. מי יקבע את זהות המתמודד שיעפיל לגמר ואולי יהיה הזוכה בעונת האח 2023?. מי מהדיירים יבטיח את מקומו בתחרות על הפרס בסך מיליון שקלים?.
ובכן העונה, בשידור חי בערוץ 13 לצפייה ישירה, הדיירים שכעת בבית, הם אלו שיקבעו מי הדייר הראשון שיבטיח את מקומו בגמר. מה שנקרא בשפה שלנו – צפייה מהנה.
עדיין לא ברור אם הדייר שייבחר יהיה חסין מפני הדחה בפרקים שעוד נשארו. מה שבטוח אנחנו יחד עם מעריצי האח הגדול נמשיך לעמוד הצבעות באח הגדול השבוע.

ספיר בורגיל המודחת ה 15 מבית האח הגדול הפסידה לעדן שבירו 

ביום שני נודע כי הדייר אורי נגר הפעיל נוהל עזיבה וביקש לעזוב את הבית לאחר 37 ימים. נגר, כזכור הוא האקס של ספיר בורגיל. במהלך שהותו בבית האח הגדול הוא קיים מספר ויכוחים עם אברהם אקלום, אחד הדיירים המועמדים לזכייה בגמר הגדול.

מי משבעיית הגמר יגיע לערב הגדול 10/09/2023?. האח הגדול 2023 הצבעה

מה המסקנה?. לא מספיק להיות דייר אהוב בבית אלא חשוב להיות דייר אהוב על הקהל שמצביע בכל הדחה. כמה פעמים אפשר להצביע?. 10 פעמים בכל אמצעי. היכן מצביעים?. קישור בהמשך העמוד. בערב הגמר נקבל את הביטוי לכמות המעריצים שצבר כל דייר. מי שלא יקבל קולות מקבוצת מעריצי האח הגדול – לא יגיע לשלישיית הגמר בתאריך 10/09/2023.

האח הגדול 2023 הצבעה ספיר מול עדן ראש בראש 

מה קורה שבוע אחרי הגמר?. כניסת השנה העברית החדשה תשפ"ד ותחילת חגי תשרי. הצביעו עכשיו רשימה כחולה ורשימה אדומה עד לדו קרב בין שני האחרונים בשתי רשימות ההשלה עדכונים שוטפים מי הדייר שיעזוב את הבית.

כתבה מיוחדת מי מועמד לזכות בגמר למי יצביעו מעריצי האח הגדול? הצבעות האח הגדול בחינם

לאן כולם הולכים אחרי שהם מודחים?. פעם הם נשכחו מהר, מה שנקרא 15 דקות של תהילה, אבל בעידן של רשתות חברתיות הם צוברים לייקים בפרופיל, עוקבים באינסטגרם ומה לא. אז מי אנחנו שלא נסע לאולפן השקוף בראשון לציון לראות מי יודח ומי יעבור לבית האח אחרי 48 שעות בשלט החוצות. צוות האתר שלנו צלם את הווידאו לפני ומאחורי הקלעים.

עוד באתר חגי תשרי 2023 ברכות חדשות להורדה חינם שנה טובה ומתוקה תשפ"ד 

טבלת המתמודדים באח מעודכן לאחר הדחה מי נשאר מי הצטרף

נא להתרכז בסלון הדיירים 2023 רשימת דיירים מקורית 

שניר בורגיל. בן 27 מעומר
שי עופרי. בת 23 מראשון לציון
רוי רייניש. בן 26 מת"א הודח
עידן מורד. בן 26 מחיפה הודח
ניקול אורי בוטביניק. בת 21 מנשר. דוגמנית, רווקה.
לין אלפי מאמנת כושר בת 20 מהרצליה
לארה מטודי בת 50+ מאשקלון
יענקי (יעקב) גולדהבר. בן 20 מבני ברק
יובל מעתוק. בת 28 מתל אביב. עובדת באקים ומתנדבת למען ילדים אוטיסטים. מכאן ומכל הנשמה אנו מאחלים לה בהצלחה. מי שתורם לחברה במקומות הכי אנושיים שצריך מגיע לו פרגון מכל הלב וגם במשימות בבית האח.
יובל לוי. בת 32 מיפו
אתי ייטב. בת 68 מנחמיה. שהייתה מורה במשך 35 שנים.
סתיו קצין. בת 33 מאריאל. בעלת מכון ביוטי, גרושה עם שני ילדים.
גל קספרס בת 37 מהרצליה בעלת מכוני פילטאיס גרושה פלוס 3  במקור מירושלים הודחה
גיא איתן. בן 33. איש עסקים שגר לבדו במגדל יוקרה בתל אביב.
בן ויארניק. בן 32 מאלפי מנשה. נשוי ואב לשניים.
אברהם אקלום בן 27 מטירת הכרמל מדריך טיולים ומאבטח.

מי עלה לגמר האח הגדול 2023 הדייר הראשון בדרך למיליון

מי עלה לגמר האח הגדול 2023 הדייר הראשון בדרך למיליון

טיימליין האח הגדול מתכוננים לגמר מעריצי האח הגדול 2023 

איך יודעים שמתחיל להיות חם ולא נעים בבית האח?. אחרי ירח הדבש של היום הראשון כבר מתחילים סכסוכים קטנים. המתמודדים כבר מתחילים להבין מי יכול להיות מועמד לגמר וכבר מתחילה להתגבש רשימת הדחה. אל תשכחו שסוף השבוע מתקרב, ארוחת השישי בבית האח תזמן לנו את הבשלנים של העונה.

רשימת הדחה אח גדול מועמדים להדחה הצבעות חינם

רשימת הדחה אח גדול מועמדים להדחה הצבעות חינם

העונה הגדולה של האח הגדול 2023 פסטיבל של ראליטי 

אשתי אומרת שאני צופה נאמן. מה זה אומר?. אני צופה מהתחלה ועד הסוף. מה אני רואה?. פרקים מלאים האח הגדול 2023  לצפייה ישירה. איך שמתחיל השידור אני עוזב הכל. היא עצמה לוקחת עליה את המשימות החשובות. אם אנחנו יוצאים לסרט היא מאתרת קוד קופון כרטיס 1+1. אני חושב שבסוף היא תעשה לי הפתעה ואנחנו נהיה קהל באחד הפרקים בבית האח 2023. אז לא משנה מי יהיה המודח הראשונה העונה, העיקר שנקבל עוד הפתעות בשידור חי ערוץ 13.