הבוגדים ראליטי ערוץ 12 פרקים מלאים מי נשאר נאמן

הבוגדים ראליטי ערוץ 12 פרקים מלאים מי נשאר נאמן

יש מי שמחלק את העולם לאנשים בעלי פוטנציאל לבגוד וכאלה שיישארו נאמנים. אבל מה לעשות שיש פרס כפסי, מצלמות ומסתורין בטירה?. קבלו את הסדרה החדשה בהנחיית אסי עזר ורותם סלע.  הבוגדים ראליטי ערוץ 12 פרקים מלאים סדרות ישראליות.

מי יזכה בפרס?. הבוגדים ראליטי ערוץ 12 פרקים מלאים מי נשאר נאמן

תמונת המצב בלוח השידורים של סדרות ישראליות מומלצות. בערוצי הכבלים מככבת משפחת שדה עונה לצפייה ישירה, האח הגדול הסתיים ובתקופת החגים אנו מתבשרים על סדרות חדשות שעולות בערוצי השידור הישראליים. אחת מהן, בהנחיית אסי עזר ורותם סלע עומדת לגרום לנו להיצמד למסך. טוב, את המנחים אנו מכירים היטב ועכשיו נשאר להכיר את המשתתפים בבוגדים ואת כללי המשחק. רגע לפני שנמשיך נזכיר לכם שבערות 13 עולה הסדרה המשימה פקין וברקע ציפיות לעליית המרוץ למיליון 2024.

עוד באתר מגזין סוכות 2023 ברכות אירועים פסטיבלים

איך עובד המשחק בסדרה החדשה של ערוץ 12?.

לפי הפורמט אשר שודר במדינות נוספות וזכה להצלחה רבה, אלו הם חוקי המשחק. 20 מתמודדים ישראליים מגיעים לטירה. אולם מוגדרים בתור נאמנים. אבל בניהם יש קבוצה שתכונה הבוגדים. מה הם עושים?. המטרה שלהם להדיח את הנאמנים ולתבוע את הפרס לעצמם. אם המתחרים הנאמנים יחסלו את כל הבוגדים, הם יחלקו את קרן הפרס, אבל אם יש בוגדים שיצליחו להגיע לסוף, הם יזכו בכסף במקום זאת.

מה קורה בטירה בלילה?. זה הולך להיות מרתק בשידורי ערוץ 12

בכל לילה, הבוגדים מתאספים ומחליטים על מתחרה נאמן שהם רוצים להדיח והאדם הזה יעזוב את המשחק מיד. המתחרים הנאמנים הנותרים לא יידעו מי הודח עד למחרת, כאשר אותו אדם לא ייכנס לטירה לארוחת בוקר.

לאחר מכן, הקבוצה לוקחת חלק במשימה לזכות בכסף עבור קרן הפרסים. כמה אתגרים יציעו גם הזדמנות לשחקנים לבקר בנשקייה – שבמהלכו שחקן אחד יזכה באקראי ובסתר במגן – המעניק לשחקן חסינות מפני התנקשות, אך לא מהצבעת הגירוש. ניסיון התנקשות על מחזיק המגן יגרום לכך שאף שחקן לא יחוסל על ידי רצח.

הכירו את השולחן העגול בפורמט הבינלאומי של הסדרה הבוגדים The Traitors

בסוף כל יום, המתמודדים ישתתפו בשולחן עגול, שבו השחקנים דנים למי להצביע לפני שהם יצביעו בנפרד לשחקן שיגורש. שחקנים מצביעים באופן פרטי לפני שהם חושפים את ההצבעות שלהם בתורם לכולם ברגע שכל ההצבעות נעולות, ועשויים לתת נימוק קצר להצבעה. עכשיו קחו נשימה ארוכה, כי כאן העסק מתחיל להיות מורכב.

מי הודח השבוע בבוגדים?. האדם שקיבל את מירב הקולות לגירוש. מה יקרה אתו?. יגורש מהמשחק ועליו לחשוף את השתייכותו.

מה קורה אם הוא שייך לבוגדים?. לפי חוקי הפורמט, ייתכן שתינתן לבוגדים הנותרים אפשרות לגייס נאמן שיצטרף אליהם.

אבל מה קורה אם הנאמנים מקבלים?. הם הופכים לבוגדים מנקודה זו ואילך.

ומה נשאר לנו לעשות?. להמתין לעליית פרק 1 הבוגדים לצפייה ישירה ולדמיין כיצד אנו היינו נוהגים בסיטואציה כזו. ועוד הערה אחת לצופים – אני מחכה לה בקוצר ברוח. עדכונים שוטפים על הסדרה כאן באתר.

צפו בווידאו הבוגדים ערוץ 12 פרקים מלאים בקרוב סדרה ישראלית מומלצת 2023

למקרה שפספסתם הנה עוד כמה סדרות שכדאי לכם לראות 
  1. משפחת שדה עונה 2 בכבלים HOT
  2. פריפריה אימפריה עונה 2 YES
  3. מי שמע על חווה ונאווה עונה 1 פרקים מלאים yes
  4. מלכת היופי של ירושלים חמדת לבבי. איפה אפשר לראות את הפרקים המלאים, שתי העונות נטפליקס ישראל.