הבוזגלוס עונה 6 פרק 10 לצפייה ישירה חיים של אחרים

הבוזגלוס עונה 6 פרק 10 לצפייה ישירה חיים של אחרים

אם אצלי השנה מתאפיינת בימי בצורת על המסך אין רגע דל. מבול של אירועים פוקד את המשפחה. אירוע רודף אירוע ואין אף רגע אחד משעמם על המסך של yes. קבלו את הבוזגלוס עונה 6 פרק 10 לצפייה ישירה חיים של אחרים.

הבוזגלוס עונה 6 פרק 10

הבוזגלוס עונה 6 פרק 10

באיזה ימים משודרת הבוזגלוס עונה 6 ? איפה יש פרקים מלאים בוזגלוס ? 

העונה החדשה מדורת בימים שני עד רביעי בערוצים יס קומדי וכמובן yes vod. מתי משודר ? בשעה 20:30. אתם צופים בחדשות הערב ? אני כבר מזמן לא! אז אחרי שהסתיימה הסערה מתחילים החיים האמתיים ברשתות החברתיות. כי יש להם מאות אלפי עוקבים באפליקציית אינסטגרם. שם החיים באמת. 

עוד באתר – איך אפשר לחזור לאקסים שלנו

תקציר הפרקים הקודמים מה קרה העונה  ? 

הפרקים הקודמים עמדו בסימן של התחלות חדשות. אוהד ופאני עלו על המטוס שהוביל אותם לצילומי הישרדות vip, מאור בדק אפשרות של קריירה חדשה בתור DJ. אבל ההתרחשות בלב העונה החדשה של הפרקים הנוכחיים היא ללא ספק הגלידריה של אסי.

התרגשות גדולה. ראינו איך אסי ועדי נוסעים להשקת הסניף החדש של גולדה בבעלותם. אסי ועדי משיקים סניף חדש של גולדה ובמהלך הנסיעה חוזרים אחורה לשנה המרגשת שעברה עליהם.  , האם 3 סטוריז של אסי יביאו מספיק קהל להשקה החגיגית?

צפו בווידאו לקראת שידור הבוזגלוס פרק 10 עונה 6 לצפייה ישירה

 

מה קורה בעונה החדשה של בוזגלוס ? 

צפו עכשיו הבוזגלוס פרק 10 עונה 5 לצפייה ישירה חיים של אחרים – הסדרה שכולנו אוהבים לראות. בני המשפחה שהתחילו בכדורגל ונכנסו לחיים של כולנו. צפייה מהנה! כזכור עונה מספר 6 נפתחה במשבר גדול שמאיים לפרק את המשפחה. נשות משפחת בוזגלו הוזמנו להצטלם לשער משותף ל״לאשה״. אבל לא היו מסוגלות להיפגש על הסט ביחד. האחים, אסי, מאור ואלמוג  נפרדו מאוהד שטס להישרדות בדרך מפתיעה.

הסתיים הפרק החדש של בוזגלוס מה כדאי לראות ?

איזה סדרות מומלצות רצות עכשיו על המסך ? מחפשים המלצות לבינג לסוף שבוע או לערב טלוויזיה בבית. הנה כמה סדרות שאתם חייבים לראות!

פריפריה אימפריה – דוקו ריאליטי חדש ונוצץ שחושף את הנשים העוצמתיות מאחורי עולם הביוטי של הפריפריה.
הסדרה מלווה שש נשות אופנה חזקות ועוצמתיות מהפריפריה בדרכן להרים אירוע אופנה שייתן פייט לאירועי האופנה בתל אביב.