הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה

הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה

הם עולים על הבמה ונותנים הופעה מכל הנשמה, הקהל עומד ומוחא כפיים והשופטים מריעים עד לב השמיים. אבל כולם רוצים לדעת עכשיו ומיד – הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה. כי פשוט זה לא היה והמפורסם מאחורי המסכה לא אחר מאשר  הדי-ג'יי הבינלאומי  אשר סוויסה, אתם מכירים בשם הבמה סקאזי.

לא תמים הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה 

הוא עולה לבמה כולו ענווה וחיוך מתחת למסכה אבל אנחנו יודעים מה מי מסתתר שם מתחת לתחפושת התמימה. על אף שהעונה החדשה מקשה על המנחים לדעת מי הזמרים. אז מה אם הג'וקר נותן לנו ולהם רמזים. כי לדעת מי הכבש של המזר במסכה זו משימה לא פשוטה בכלל. אז מה עושה צוות המנחשים של האתר?. פונה לרשתות החברתיות.

מי יודע מדוע ולמה איש לא מזהה את הכבשה של הזמר במזכה עונה 3?. אשר סוויסה סקאזי. 

אתם שומעים?. צפירת הרגעה מפחת את שמי ישראל. מה קרה?. מי זה?. מה שבטוח לפי הרחש ברשתות החברתיות ובניגוד למה שכולם חושבים, ככל הנראה לא מדובר בעידו רוזנבלום בעלה של יונית לוי. אז מי יכול להיות הכבש?. יש לנו כמה ניחושים מושכלים.

הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה

הכבש זמר במסכה הנה פתרון החידה מי זה

אז כמו שאתם בטח יודעים לסדרה יש העונה 20 פרקים מלאים לצפייה ישירה. למה זה חשוב?. כי הפרקים צולמו מראש. אם הכבש היה עידו רוזנבלום הוא בטח היה נעדר מהנחיית הסדרה למשך כמה פרקים. אבל הוא לא. נכון להיום ידוע על פרק 1 בלבד שהוא לא הנחה. אז יאללה בואו נתקדם.

איזו עוד חשיפה חשובה יש לנו השנה?. הגולשים מספרים ברשת שהחשיפה הבאה נועה קירל. למה? כנראה חשיפה שקשורה לנועה קירל שב31.12 ההופעה שלה מפארק הירקון משודרת בכאן 11.

עוד באתר מרי לו המחזמר 2023 משיריו של צביקה פיק

הרשימה המלאה מי הודח הזמר במסכה עונה 3 לצפייה ישירה

עכבישה
שבלול
צמר גפן מתוק
אננס
דגה
היפופוטם
כבש אשר סוויסה, אתם מכירים בשם הבמה סקאזי.
רובוט
ארטישוק
טווס
מצנפת   היועץ המיוחד לנושאי ניחושים זמר במסכה 2023
חתול בועז ביסמוט חבר כנסת, עיתונאי ודיפלומט המודח השני
צפרדע יורם ארבל עיתונאי, שדרן ספורט, מנחה וזמר המודח הראשון

צפו בתמונה והחליטו לבד האם הוא הכבש?. מתאים לו?. טוב כמו שזה נראה הוא לא הזמר במסכה