הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת VOD

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת VOD

הרומן של הקהל הישראלי עם הסרטים הטורקים התחיל עוד בשנות החמישים בבתי הקולנוע. מי לא זוכר את הסיפור הגדול של הסרט "סנגם" מהסרט כיכר החלומות. תחת מכנה משותף של אהבה בלתי אפשרית ודילמות יום יום לא פשוטות, מאבק בין חדש לישן. כל אלו הפכו את הסדרות הטורקיות החדשות לצפייה ישירה לאחד הז'אנרים האהובים בישראל. צפו בווידאו בסוף העמוד

 

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת

כמה ערוצי סדרות טורקיות יש בישראל 

מספר הערוצים והעובדה שגם נטפליקס משלבת סדרות וסרטים טורקיים עם תרגום עברית מובנה, רק מעידות על פופולאריות הז'אנר בישראל. למשל ב yes  יש 3 ערוצי תוכניות בטורקית

36 בשלט ערוץ הדרמות הטורקיות+ 
29 בשלט ערוץ הדרמות הטורקיות 2 
68 הוא ערוץ הסרטים הטורקיים+ 

שלדג סדרה טורקית לצפייה ישירה סדרה טורקית שחקנים

אפרה סראקוג'לו ומרט ראמאזן דמיר, מככבים יחד בדרמה בלתי נשכחת שתרתק אתכם למסך ומספרת על בעלים של אימפריית תכשיטים גדולה המחליט לחתן את נכדו הסורר פאריט עם בתו של איש עסקים עשיר אך רגע לפני טקס הנישואין, פאריט מתאהב באחותה של הכלה המיועדת. חייהן של שתי האחיות משתנות לנצח כאשר פאריט מחליט להתחתן עם אחות הכלה.

לוח שידורים שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות?. ימים ראשון – חמישי בשעה 19:00. ערוץ הדרמות הטורקיות+ אפיק 10 yes | אפיק 36 HOT | אפיק 39 פרטנר tv | אפיק 44 סלקום tv

 שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות

שלדג סדרה טורקית איפה אפשר לראות

נס בתא 7 הלהיט של נטפליקס לצפות גם בלי WIFI  סרט להורדה באפליקציה 

הסרט הטורקי הטוב ביותר בכל הזמנים! לא חינם הוא הפך למספר 1 בנטפליקס. ברוב רגישות אנושית, נרקמה דרמה המייצגת את טורקיה של ימנו. נכון על מנוי בנטפליקס צריך לשלם, אבל גם אם לא מדובר על סדרות טורקיות לצפייה ישירה בחינם, שווה לכם לראות את הסרט. 

הכפריים חסרי המעמד מול אנשי השלטון. סיפור עצוב על האהבה ועל כמעט כמעט טרגדיה. בסוף שמחים וגם דומעים מאוד. סרט מעולה. גם אם אתם לא חובבי סרטים טורקיים זה סרט לצפייה ישירה שאתם חייבם לראות! 

נס בתא מספר 7 לצפייה ישירה תרגום עברית בנטפליקס

נס בתא מספר 7 לצפייה ישירה תרגום עברית בנטפליקס

 

סדרות טורקיות לצפייה ישירה עם תרגום 

גם שירות הסטרימינג של נטפליקס מציע טלוויזיה טורקית במיטבה. מה תוכלו לראות בספרייה של נטפליקס?. 

טוב מראה עיניים

טקטיקה של אהבה 2

עשרה ימים – חלק 2

מרווה יוצאת אל העולם הגדול ועוד שלל סדרות טורקיות לצפייה ישירה עם תרגום


סרטים טורקיים לצפייה ישירה עם תרגום

גם אפליקציית הצפייה הישירה נטפליקס מציעה לצופים, לצד דרמות טורקיות, סרטים טורקים לצפייה ישירה. להבדיל מהדרמות שחלקן בעלות מאות פרקים כאן מדובר על אפשרות לצפייה של שעה וחצי עד שלוש שעות. בקיצור שווה כל רגע. 

ערוץ ויוה צפייה ישירה סדרות טורקית עם תרגום

את ערוצי ויוה וכן ויוה פלוס כמעט כל חובב סדרות מכיר היטב. למשעה מדובר בערוץ לצפייה ישירה בשתי פלטפורמות. הראשונה free tv החדשה. השנייה באמצעות viva Walla המאפשר צפייה בכמה עשרות תכניות מטורקיה ובפרקים מלאים לצפייה ישירה. 

בין הסדרות שמצאנו באתר, 06/09/2023: 
אהבה אסורה
אהבה וכסף שחור
גן של ורדים
דילה
דמעות של אמא
היופי שבך
היחידה

רוחות של אהבה 3 סדרה טורקית בערוץ הסדרות הטורקיות 

מסביב יהום הסער. אהבה זה לא רק חלק מהחיים. זה כנראה הכל. אולם כאשר רב הקושי והצער, אתה שואל את עצמך כמה חזקה אהבה יכולה להחזיק את מארג העלילה. אולם עם תחילת עונה 3 של רוחות של אהבה, היא מתחילה להזכיר לי קצת את חלף עם רוח. וזו הגדולה שלה. ערב ערב פרקים חדשים של סדרה טורקית מומלצת ב yes או ב HOT.

אדמה מרה עונה 3 סדרה טורקית מומלצת עם תרגום עברית מובנה 

האדמה הטובה מאבדת את הטעם. בין עננים אפרים מעל אידיליה, לאהבת אישה זרה, בין הקרב על ליבו של אהובה. והאדמה? אש בדמה ורוחות מלמה. בעונה השלישית של אשמה מרה, הגיבורים הם כבר בוגרים יותר.

ולכן אפשר להביא אותם למקום שבו גם מוראט אונאלמיש לצידו הילאל אלטינבילק, שהם האוהבים יילמאז וזוליהא יכולה להתמודד עם מבחנים שמזמנים להם החיים הלא קלים בטורקיה. לא הכל זה באמת רחת לוקום ומלבי מתוק. בטח לא שערות קדאיף.

כמה עולה מנוי לחבילת דרמות טורקיות yes 26/10/2023

מי שאוהב לראות דרמות טורקיות צופה מן הסתם לא מעט בחבילת השידורים הרלוונטית בפלטפורמות השידור. נכון, גם באינטרנט יש אתר עם סדרות טורקיות לצפייה ישירה חינם במסגרת walla vod אבל מה עם מנויי yes. השבוע בקרנו באתר וראינו מבצע שכולל "חמישה ערוצי דרמות טורקיות בחבילה אחת מושלמת!"5 ערוצים המשדרים 24/7 סדרות וסרטים טורקיים מצליחים ואהובים עם כל הכוכבים הגדולים. חבילה כרוכה בדמי מנוי חודשיים בסך של 44.90 ₪ לחודש. בכפוף לתנאי הנספח.