הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת VOD

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת VOD

הרומן של הקהל הישראלי עם הסרטים הטורקים התחיל עוד בשנות החמישים בבתי הקולנוע. מי לא זוכר את הסיפור הגדול של הסרט "סנגם" מהסרט כיכר החלומות. תחת מכנה משותף של אהבה בלתי אפשרית ודילמות יום יום לא פשוטות, מאבק בין חדש לישן. כל אלו הפכו את הסדרות הטורקיות החדשות לצפייה ישירה לאחד הז'אנרים האהובים בישראל. צפו בווידאו בסוף העמוד

 

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת

הסדרות הטורקיות החדשות הרשימה המומלצת

כמה ערוצי סדרות טורקיות יש בישראל 

מספר הערוצים והעובדה שגם נטפליקס משלבת סדרות וסרטים טורקיים עם תרגום עברית מובנה, רק מעידות על פופולאריות הז'אנר בישראל. למשל ב yes  יש 3 ערוצי תוכניות בטורקית

36 בשלט ערוץ הדרמות הטורקיות+ 
29 בשלט ערוץ הדרמות הטורקיות 2 
68 הוא ערוץ הסרטים הטורקיים+ 

נס בתא 7 הלהיט של נטפליקס לצפות גם בלי wifi  סרט להורדה באפליקציה 

הסרט הטורקי הטוב ביותר בכל הזמנים! לא חינם הוא הפך למספר 1 בנטפליקס. ברוב רגישות אנושית, נרקמה דרמה המייצגת את טורקיה של ימנו.

הכפריים חסרי המעמד מול אנשי השלטון. סיפור עצוב על האהבה ועל כמעט כמעט טרגדיה. בסוף שמחים וגם דומעים מאוד. סרט מעולה. גם אם אתם לא חובבי סרטים טורקיים זה סרט לצפייה ישירה שאתם חייבם לראות! 

נס בתא מספר 7 לצפייה ישירה תרגום עברית בנטפליקס

נס בתא מספר 7 לצפייה ישירה תרגום עברית בנטפליקס

 

רוחות של אהבה 3 סדרה טורקית בערוץ הסדרות הטורקיות 

מסביב יהום הסער. אהבה זה לא רק חלק מהחיים. זה כנראה הכל. אולם כאשר רב הקושי והצער, אתה שואל את עצמך כמה חזקה אהבה יכולה להחזיק את מארג העלילה. אולם עם תחילת עונה 3 של רוחות של אהבה, היא מתחילה להזכיר לי קצת את חלף עם רוח. וזו הגדולה שלה. ערב ערב פרקים חדשים של סדרה טורקית מומלצת ב yes או ב HOT.

אדמה מרה עונה 3 סדרה טורקית מומלצת עם תרגום עברית מובנה 

האדמה הטובה מאבדת את הטעם. בין עננים אפרים מעל אידאיליה, לאהבת אישה זרה, בין הקרב על ליבו של אהובה. והאדמה? אש בדמה ורוחות מלמה. בעונה השלישית של אשמה מרה, הגיבורים הם כבר בוגרים יותר.

ולכן אפשר להביא אותם למקום שבו גם מוראט אונאלמיש ולצידו הילאל אלטינבילק, שהם האוהבים יילמאז וזוליהא יכולה להתמודד עם מבחנים שמזמנים להם החיים הלא קלים בטורקיה. לא הכל זה באמת רחת לוקום ומלבי מתוק. בטח לא שערות קדאיף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.