הפרי האסור סדרות טורקיות לצפייה ישירה

הפרי האסור סדרות טורקיות לצפייה ישירה 

מה יותר טעים מסתם פרי או מאכל שאנו יכולים לאכול ממנו מתי שאנחנו רוצים?. כמובן שאת מה שלא מותר לנו. מה בכתבה?. קבלו את הדרמה הטורקית בת מאות הפרקים ואת העונה השישית של הפרי האסור סדרות טורקיות לצפייה ישירה. צפו בווידאו בהמשך הכתבה סיקור דרמות טורקיות מומלצות עם תרגום עברית. 

היפים והעשירים של טורקיה פרי האסור סדרות טורקיות לצפייה ישירה

זה לא הולך להיות פשוט כל כך. כבר בפרק 417 יילדיז וחבריה חושפים את האניפה ומאלצים אותה לפנות את הבית. האנדאן ממשיכה במאמציה לפייס את אנגין ומזמינה אותו למשרד, בעוד שהקשר בין השניים מעורר את חשדה של  

בהמשך העונה הצופים יראו כיצד אלטאי ממשיך בחיזוריו אחר קומורו והשניים מתקרבים. אנדר מגלה שאחיה של האנדאן ירש הון ומחליטה לפעול. נשים וגברים אף לא התרחקו מכסף גדול ועמדות כח. כאשר הם מגלים מקור כזה הם רוצים לקחת חלק, לכן אל תתפלאו אם האהבה הזו תביא את תקציר עלילת הפרי האסור לעוד כמה מעשים שהשתיקה יפה להם. במקביל, יילדיז מוזמנת למסיבת האירוסים של הדיירים החדשים, אך אינה מודעת להפתעה שמחכה לה.

עוד באתר ברכות לערב טוב כרטיסי ברכה הורדה חינם

עונה 6 כובשת את סדרות דרמות טורקיות תקציר העלילה 

כידוע מדובר על דרמה טורקית עטורת כוכבים המספרת על חיי החברה הגבוהה בטורקיה.  במה זה שונה מחיי העשירים בישראל?. כמעט בהכל. החל ממקומה של האישה בחברה הטורקית שעוברת תהליך של הדתה וכלה בתמורות התרבותיות שעוברת על המדינה המפוארת. 

במרכז העלילה של העונה השישית נמצאות יילדיז ואנדר שנאלצות לשאת בהשלכות שחרורו של דואן מהכלא ולהתמודד עם אויבת חדשה. קומורו מכירה זר מסתורי והיחסים בין השניים מתהדקים. 

רשימת השחקנים בסדרה

אדה אייג׳ה
יילדיז יילמאז
שבאל סאם
אנדר צ׳לבי
טלאט בולוט
הליט ארגון
אונור טונה
אליהאן טאסדמיר
זיינפ יילמאז
באריש איטאץ׳

הסדרות הטורקיות מול החיים במציאות על מעמד האישה בטורקיה המודרנית 

המאבק בין התרבות החילונית המערבית לזו השואפת להחזיר את טורקיה לחיק הזרמים המסורתיים משפיעים על מעמד האישה. בעוד בדרמות טורקיות הנשים נראות כבעלות בחירה חופשית על גורלן, המציאות הרבה יותר שמרנית. 

שינויים במעמד האישה החלו עוד בימים של האימפריה העות'מאנית. מה קרה אז?. נשים קיבלו הזדמנויות לעבוד כמורות, פקידות, ועובדות כפיים בתעשייה אך מעולם לא תקדמו לתפקידי מפתח בשלטון. הקוד האזרחי של 1926 העניק לנשים זכויות משפטיות חסרות תקדים. עד כמה מצבם של הנשים הטורקיות היה טוב יותר ביחס להיום?. אז,  ובשנת 1934 הן קיבלו את הזכות לבחור ולהתמודד. אולם כידוע לא כל הנשים נהנו מהזכויות שניתנו באופן שווה. 

צפו בווידאו הפרי האסור סדרות טורקיות לצפייה ישירה 

 

דרמות טורקיות לצפייה בווידאו עם תרגום עברית פרקים מלאים

דרמות טורקיות לצפייה בווידאו עם תרגום עברית פרקים מלאים