השראה לנשים ציטוטים מרגשים העצמה נשית

השראה לנשים ציטוטים מרגשים

ועוד יש לכל אישה חלום על השראה ועצמה נשית שתהיה חלק מהעולם שלנו. ואנחנו מכאן ליד המקלדת כמו בנמל הבית אספנו עבורכן את מיטב המשפטים של הנשים המפורסמות בעולם שמעניקים השראה לנשים ציטוטים מרגשים והעצמה נשית שמוגשים לכן לצד תמונות להורדה עם משפטי העצמה נשית

השראה לנשים ציטוטים מרגשים

השראה לנשים ציטוטים מרגשים

ההשראה לכתבה הזו כאשר באוויר מרחף שקט ושלווה יושבת לי במרפסת מול לימונדה קרירה , כמו ואלס עם העוצמה הנשית של היקום , מסתכלת קדימה והצידה ומולי עוצמה של נשים במילים מיוחדות ממני אליכן מוגש באהבה תורגם באהבה חופשית מאנגלית בתרגום חופשי .

הילארי קלינטון סגנית נשיא ארצות הברית 

"לכל הנשים שקוראות את זה, אל תפקפקו בכך שאתן בעלות ערך ועוצמה, וראויות לכל הזדמנות והזדמנות בעולם לרדוף ולהגשים את חלומותייך שלך."

מרגרט תאצ'ר ראשת ממשלת אנגליה בשנות השמונים ואשת הברזל 

"אם אתה רוצה שמשהו ייאמר, שאל גבר; אם אתה רוצה שנעשה משהו, שאל אשה."

מדונה היא הרבה יותר מזמרת 

"אני קשוחה, שאפתנית, ואני יודעת בדיוק מה אני רוצה. וזה בהחלט עושה לי את , בסדר."

מאיה אנג'לו פעילת זכויות אדם מארצות הברית 

"אני אישה /,פנומנלית / אישה פנומנלית / זאת אני."

Maya Angelou הייתה מהדמויות החשובות במטה לזכויות האזרח של אמריקה ויש לה בספרות האפרו-אמריקאית המודרנית . היא סללה את הדרך לנשיות ועוצמת נשים הרבה לפני ימי הפוליטיקלי קורקט והיא כולה השראה ליכולת של הנשים להפוך סדרי עולם. אני מעריצה שלה.

ציטוטים של משפטי העצמה לנשים

ציטוטים של משפטי העצמה לנשים

מישל אובמה מחברת הספר American Grown by Michelle Obama

"אין גבול למה שאנחנו, כנשים, יכולות להשיג."

הנשים שאמרו את זה כבר השראה לנשים ציטוטים מרגשים 

כשאני מחפשת השראה ומילים חיוביות של הרמוניה וחוכמת נשים , אני פונה לאנשים המוכרים שמלווים אותי בחיים . זו יכולה להיות אימי האהובה או כל מנטורית אחרת לחיים. לצידן של הנשים בחיי אני תמיד אוהבת לקרוא ציטוטים של נשים פורצות דרך בחברה ובמדע ואת חלקם מהם , את אלו שאני הכי אוהבת אני מביאה לכן באהבה. בהשראתן.

האם יש דיסונסס בין נשיות לעצמה נשית נשיות וחתירה לשוויון מגדרי 

אני באופן אישי חושבת שאין. אנחנו יכולות להיות נשיות , כאלו שאוהבות להתאפר , לקנות בושם מומלץ לנשים ולהתלבש בצורה נשית ומצד שני להיות כל הזמן במודעות למי אנו ומה אנו יכולות להשיג באמצעות מעגל העוצמה הנשית , בזכות מה שאנו באמת בכל תחומי החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *