זמר במסכה פרק 1 ניחושים! הצדפה, האיילה, השיבולת, רוגלך, התמנון, התוכי

זמר במסכה פרק 1 ניחושים! הצדפה, האיילה, השיבולת, רוגלך, התמנון, התוכי

מי זה? מי הזמרים בתחפושות המהממות והמושקעות של פרק תחילת העונה זמר במסכה פרק 1 הדלפה! הצדפה, האיילה, השיבולת, רוגלך, התמנון, התוכי.  כל הניחושים! כל הספוילרים ורשימת השירים המלאה. ויש לנו עבורכם ווידאו בסוף העמוד שבו השופטים יוצאים מדעתם! מתחילים!

זמר במסכה פרק 1 ניחושים הצדפה האיילה השיבולת רוגלך התמנון התוכי

זמר במסכה פרק 1 ניחושים הצדפה האיילה השיבולת רוגלך התמנון התוכי

איזה שירים שרו הזמרים בתחפושות זמר במסכה 2021 עונה 2 ערוץ 12

הצדפה – "Break My Heart"
האיילה – "A Natural Woman"
השיבולת – "את תלכי בשדה"
הרוגלך – "Wake Me Up Before You Go-Go"
התמנון – "One Day"
התוכי – "טיקיטאס"

איזה מבצעים יש בסופר פארם? 

חכו שיעלה הסוס! האם בני גנץ משתתף בזמר במסכה?

יש דמויות שלא משנה מי שר בתוכן, או יותר נכון מי בחר להיות התחפושת המזמרת. התחפושת היא השואו. שלא יהיה לכם ספק, צריך גם כישרון שירה, או או לפחות יותר מזה שיש לי. אז עכשיו לספוילר הגדול של הזמרים במסכות בערוץ 12 לצפייה שיירה. אני חושב, ולא נותן סיכוי של יותר מגרם וחצי, שבני גנץ האו הסוס. אבל עם הקול הצרוד שיש למבצע אולי זה אפילו זמר מקצועי מאד! לך תדע! אבל בדיוק עבור מעמדים כאלה בנויה התכנית. להפתעות שמשאירות את צדי צרפתי פעור פה וללא מילים. ועכשיו על מה שנותר הוא שהקהל יצעק מי זה? מי זה?.

אגב גם בערוץ 13 צעקו מי זה! איך אפשר שלא להתרשם מהעריכה החדה של הישרדות VIP  עם השורד במסכה, ואת יובל שם טוב המקסים, הוא יובל המבולבל צועק את הקריאה המפורסמת כאשר נחשף השורד במסכה הוונציאנית.

מי נחשף זמר במסכה 2021? פרקים מלאים מאקו 12 לייב

זה יקרה בעתיד הקרוב. הפרק הראשון של העונה היה סבבה של ממש. לא רק בגלל שהוא משודר בערוץ 12 לצפייה ישירה שם יודעים לעשות תוכניות גדולות. אלא בעיקר שידעו לשלב בין אוסף הסלבריטאים על דוכן השופטים לאלו שעל הבמה וטונות של אגו באולפן. השילוב של סלבריטאים ומסתורין עושה לנו את זה בגדול. וזה לא רק בגלל שאנחנו לדעת מי זה הקיפוד או מי שר בתחפושת של הצרעה!

צפו בווידאו איך אופירה אסייג והשופטים יוצאים מדעתם! הבא בתור הוא סוס? איך הם משגעים אותנו!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *