זרה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית

זרה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית נטפליקס ישראל 

מה שהתחיל בשתי עונות ראשונות סביב מסתורין, אהבה, חזרה במזמן וגשר על פני היסטוריה סוערת, מביא אלינו עונה רביעית ומרתקת. קבלו את זרה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית. צפו בווידאו בסוף העמוד. במהלך שנת 2022 משודרת בנטפליקס העונה החמישית של Outlander לצפייה ישירה פרקים מלאים תרגום עברית מובנה.

זרה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים

זרה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים

מה קורה בעונה הרביעית של זרה Outlander? 

אני חייב להתחיל בסיפור אישי אודות הסדרה. במשך שנים הייתה לי תכנית מגירה לנסיעה לסקוטלנד. בעיקר לאזור שנקרא היילנדס – אזור ההרים של סקוטלנד. לאחר צפייה בעונה הראשונה של זרה, הוא יצא אל הפועל. שלושה שבועות בחלק היפה והאצילי של האי הבריטי, גרמו לי לחזור אליו עוד פעמיים. למרות שלא פגשתי את קלייר ביצ'ם רנדל. אולי זה עוד יקרה.

כעת עולים לאוויר פרקים מלאים זרה עונה 4 עם תרגום עברית מובנה. בעונה החדשה קלייר וג'יימי שהתאחדו מחדש יקימו בית בעולם החדש – אבל מה מחכה להם שם? אאוטלנדר נשארת כזו ועל כל הפתעה שהצופה בטוח שעוד להתרחש צצה אחת אחרת, מקורית ומותחת יותר.

עוד באתר – אוהבים משהו? איך כותבים מכתב אהבה מרגש כמו בסדרה? 

איפה אפשר לראות זרה עונה 4? 

את הסדרה תוכלו לראות בנטפליקס ישראל פרקים מלאים לצפייה ישירה Outlander. במוקד העלילה השנים שלאחר טביעתם ג׳יימי וקלייר מגיעים לצפון קרוליינה של שנת 1767.

אבל לא הכל ורוד ביבשת החדשה. הייז נמצא אשם בקשר אישה נשואה ונידון לגרדום.

זה לא סוף הסיפור. בזמן מהומה שפורצת במהלך ביצעו גזר הדין בורח אחד הנידונים. מתברר שזה סטיבן בונט. ומי מסייע לו להימלט?  לו ג׳ימי וקלייר.

כארק של ייאוש הם וכרים אבני חן שלקחו מהמערה של גיליס, ומתכננים את עתידם הלוט בערפל. תוך כדי שייט אל עבר דודתו של ג׳יימי, ג׳וקסטה בריברן, בונט תוקף את הסירה עם חבורה של שודדים, וגונב את רכושם, כולל את טבעת הנישואין של קלייר.

מה זה העולם החדש?  למה סקוטים הגרו לאמריקה? 

יבשת אמריקה ובעיקר החלקים של מיד ווסט וניו יורק קראו למהגרים סקוטים וגם אירים. בסוף המאה ה-19 התרחש באי הבריטי ובזה הסמוך לו, האי האירי, רעב תפוחי האדמה. לא היה מה לאכול, יבולים נרקבו וכמוצא אחרון תושבי האיים הגרו לאמריקה, למדינה וליבשת החדשה שהחלה לצמוח. אגב, למי ששאל בלונדון לא היה רעב באותה תקופה. אנגלים, היו ונשארו צבועים. לא רק בימי המנדט וכמו שניתן לראות במלכת היופי של ירושלים yes.

צפו בוודיאו זרה 4: עולם חדש ואמיץ העונה הרביעית פרקים מלאים נטפליקס ישראל