חיי סולטאן סדרה טורקית צפו בווידאו דרמות טורקיות

חיי סולטאן סדרה טורקית צפו בווידאו דרמות טורקיות

מה מרתק את הדמיון יותר מאשר מלכים גדולים לאורך ההיסטוריה?. כאלו שמלכו בעושר ואושר אגדי, נכתבות עליהם אגדות והם היו כמעט כל יכולים. ההיסטוריה מרתקת וחיי האהבה האישיים שלהם מהווים בסיס לעלילות דרמות טורקיות. מה בכתבה?. חיי סולטאן סדרה טורקית צפו בווידאו בהמשך העמוד.

כמה פרקים יש לסדרה חיי סולטאן סדרה טורקית

כמה פרקים יש לסדרה הטורקית?. ככל הידוע מדובר ב 40 פרקים מלאים לצפייה ישירה.

עוד באתר תפילה לשלום החיילים שיחזרו בשלום

ועכשיו לסדרה הטורקית שכבשה את הקהל הישראלי ומשודרת בערוץ  25 הים התיכוני

מדובר בסדרה בה משודרים רק שני פרקים חדשים מדי שבוע, בימי חמישי. מי משחק בסדרה?. השחקנית נורגול ישילצ'אי  שגילמה את גולסרן מרסיסים ואת יסמין בדרמה הטורקית אהבה ועונש. 

היא לא השליט הכל יכול אבל היא מלכת הלבבות של הדרמות הטורקיות

הדרמה הטורקית מספרת את סיפור אהבתם של סולטן וסאיימוש. לא הכל בחיים מתנהל לפי אגדות אלף לילה ולילה. חוט העלילה מסתבך זמן קצר מאוד לאחר נישואיהם.  סאיימוש נאלץ מסיבות פוליטיות לעבור לצרפת ושם הוא בונה לעצמו חיים ומשפחה חדשים, בעוד סולטן מחכה לו לאורך כל אותן שנים בלי לבנות לעצמה חיים חדשים.

מה קורה לאחר 15 שנים?. סאיימוש חוזר כשהוא אלמן מאשתו הצרפתייה. מה הוא מביא אתו?. את בנו שנולד מנישואיו, אך אינו חוזר אל סולטן. יום זה הוא היום בו חייה של סולטן מתהפכים.

למרות הקשיים והנידוי מאביה שמסרב לקבלה חזרה אל ביתו עושה סולטן הכל על מנת להתחיל חיים חדשים, חיים עצמאיים שיאפשרו לה לעמוד באופן יציב על רגליה מבלי להיות תלויה באיש.

מעמד האישה באימפריה העות'מאנית והאם הדרמות הטורקיות נאמנות למציאות?. 

לפני שלטונו של סולימאן, נשים מילאו תפקידים מסורתיים כנשות ואימהות. הן היו מוגבלות לתפקידים בתוך משק הבית ולא הייתה להם הזדמנות להשפיע על פוליטיקה או עניינים ממלכתיים.

אבל גם היו דמויות יוצאות דופן. מי למשל?. חפסה הייתה אמו של סולימאן והפעילה כוח רב בתקופת שלטונו של בנה, בעוד שהורם השפיע על שלטונו כאשתו ומיהרימאר, כבתו. קוסם וטורהאן, שני הסולטנים האחרונים מסולטנות הנשים, שלטו באימפריה דה פקטו והיו עסקו באופן פעיל בפוליטיקה.