חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 19: רק בשביל לקבל חיבוק

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 19: רק בשביל לקבל חיבוק

זה זו כתבה של מי שהיה פעם ילד מאוהב, אבל כל כך רחוק מזה עכשיו. האם גם במציאות לוקח לאנשים שבועיים להתחבק או להתקרב? תשכחו מזה! בסצנת הרווקים התל אביב, שום מערכת יחסים לא תחזיק מעמד יותר מאשר שבועיים בלי קרבה אחרי יומיים. חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 19: רק בשביל לקבל חיבוק. ראו איזה וידאו יש לנו עבורכם בסוף העמוד- בלעדי

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 19 וידאו

חתונה ממבט ראשון עונה 4 פרק 19 וידאו

הן תוכל לקום וללכת…אז למה אתה נשאר?

ללכת אתה לצלם את מערכת היחסים. לתעד, לערוך, זו אולי קצת ארוך ואפילו קצת גדוש ומלחיץ. כי מה כבר נשאר למי שבחר בדרך הזו של בליינד דייט מתחת לחופה. כזו שהשאירה זוג אחד יחד מאז העונה שעברה ולא מעט לבבות שבורים, כוכבים לרגע שתכף יימחקו מהזיכרון וחלומות על אהבה בשדות שיפון.

עוד באתר – איך להיות אישה טובה לבעלי?

העונה הכי טובה של חתונה מתחת לחופה הפרקים המלאים

הגברים והנשים מסתדרים כמו כלים בלוח השחמט. או יותר נכון לוח החול למי ששרת ביחידות שדה. רק שכאן החול משמש את השעון שמונה את הזמן שנשאר עד סוף ימי הצילומים, מרגע סיום החופה אל תוך המקום שבו הם אמורים להחליט אם נשארים יחד או חוזרים אל תוך משחקי הדיונון. סליחה……משחקי ההיכרויות באפליקציות בואך החיים האמתיים.

ספוילר מי הזוג שנשאר אחרי הצילומים בחתונה ממבט ראשון עונה 4

זה היה עניין של זמן עד שהצופים יתחילו להתעניין בשאלה מי נשאר יחד אחרי התכנית ופחות מה עלה בגורל הידוע מראש .זה שאומר לנו מתי הם נפרדו אחרי התכנית. לעונת העונה הקודמת, השנה אין בתכנית זוגות מנצחים כמו הגר משה וניר פור שעדיין יחד. אפילו לא כמו הדס ברייר ודניס שהחזיקו כשנתיים ושברו לכולנו את הלב.

בקשתם קבלתם. ספוילר הדלפה מהרשתות – שני יוסיפון, מנהלת חברה לפיתוח עסקי שבלתה את ירח הדבש באיי סיישל ושודכה בחתונמי 2021 לדני זיסקינד, 38, מנהל חברת פרסום באינטרנט העלתה לרשתות החברתיות תמונה שלה עם הכלב של דני! זה היה בבוקר וזה היה רמז עבה! אומרים יש אהבה בעולם, אולי היא כאן.

צפו בעת בווידאו שלא תראו באף מקום אחר על חתונות ממבט ראשון, על נישואים ועל זוגיות