טיולי החברה להגנת הטבע סוכות 2021

טיולי החברה להגנת הטבע סוכות 2021

החופש האחרון בחגי תשרי כבר כאן ומאות אלפי ישראלים שואלים איזה אטרקציות יש במהלך חול המועד. צוות האתר יצא ומצא עבורכם את הבילויים היפים ביותר. קבלו את טיולי החברה להגנת הטבע סוכות 2021.
אירוע אירועים בטבע בישראל אירועי רשות הטבע והגנים. מקור המידע אתר רשות הטבע והגנים.

בסוף הכתבה תוכלו לבצע רישום לטיולים מאורגנים חינם 

טיולי החברה להגנת הטבע סוכות 2021

טיולי החברה להגנת הטבע סוכות 2021

פסטיבל הולכים על פתוח בחול המועד סוכות

המידע מאתר החברה להגנת הטבע. פסטיבל הולכים על פתוח! בחול המועד סוכות בואו להכיר את השטחים הפתוחים של ישראל ולטייל בהם! רשות מקרקעי ישראל והחברה להגנת הטבע מזמינים אתכם לפסטיבל סיורים ללא תשלום באוויר הפתוח.

מתי מתקיים פסטיבל החברה להגנת הטבע?  ימים ד'-ה', 22-23.9, ט"ז – י"ז בתשרי, חוה"מ סוכות.

איפה אפשר לטייל בחול המועד סוכות עם החברה להגנת הטבע? תוכלו לבחור סיורים וטיולים הנערכים בעשרה מוקדים שונים ברחבי הארץ, מהדרום ועד הצפון.

כיצד נרשמים וכמה עולה פסטיבל הולכים על פתוח? – ההשתתפות בסיורים אינה כרוכה בתשלום, אך נדרשת הרשמה מראש.

סיורים בדרום חינם חול המודע סוכות 2021

מים, ביטחון והתיישבות בצפון הנגב 

הסיור מתחיל מעוז בנגב – קיבוץ נחל עוז. עוז בנגב" – מרכז המבקרים בקיבוץ נחל עוז – היאחזות הנח"ל הראשונה בישראל, הקיבוץ המתמודד עם הבלתי אפשרי בזכות הרוח והעוז של תושביו. לאחר כיבוד קל, נבקר בתערוכה "נחל עוז בצבעים" ונצפה בסרטון על נחל עוז. נצא לתצפית מיוחדת בעמדה הקדמית, שם נשמע סקירה היסטורית וביטחונית מרתקת על האזור.

איך מטיילים בסיור חינם? באמצעות רכבים פרטיים

תאריכים של טיולים חינם בסוכות: ימים רביעי, חמישי, שישי, שבת וראשון, חול המועד סוכות 22/9, 23/9, 24/9, 25/9, 26/9, בין השעות 10:00-13:00.

סיור מזמר לקראת שקיעה בחופי נתניה טיול חינם בסוכות 2021

אם אתם גרים במרכז או בעיר נתניה אנו ממליצים על פעילות חינם בחול המועד. במסגרת הפעילות יוצאים סיורים ללא תשלום המאפשרים בילוי משפחתי חינם בסוכות. הסיורים יוצאים המוזיאון העיר נתניה, רחוב מקדונלד 3.

מתי יש טיולים חינם בסוכות? ימים רביעי, חמישי וראשון חול המועד סוכות 22/9, 23/9, 26/9, בין השעות 17:30-21:30

לאן מטיילים בסיור בנתניה

פותחים בכיכר העצמאות, מכירים את בית הקולנוע בו הוחבאו מעפילים, ממש מתחת לאפם של הבריטים. נשמע על אנשי הפלי"ם ותפקידם, על ספינות מעפילים ועל הויכוחים האידיאולוגיים שליוו את התקופה. לאחר מכן יורדים אל החוף ונצעד צפונה עד לחוף "בלו ביי". נתוודע למצוק הכורכר המאפיין את אזור חוף השרון, נשמע על תכניות הפיתוח ועל השפעת שינויי האקלים, שוברי הגלים ועוד.

בסוף הסיור המרתק עולים למגדל התצפית "מצפה הים" – מקום מושבו הראשון של הקיבוץ יד מרדכי, ממנו אותתו לאניות המעפילים ונסיים בערב מזמר עם ניר והאקורדיון.

המלצות לטיולים ברמת הגולן

מעיינות בצפון טיולים מומלצים מסלולים מדויקים

מתי פתוחות שמורות טבע וגנים לאומיים בחג סוכות? 

לרגל חג הסוכות, שמורות הטבע והגנים הלאומיים יהיו פתוחים עד לשעה מאוחרת יותר. אנא התעדכנו בפרטים המדויקים בעמודי האתרים השונים. שימו לב שבחל המועד, בערבי חג וביום שישי המועדים שונים.

הרשמה לסיורים חינם של רשות הטבע והגנים 

מתי חול המועד סוכות 2021?

חול המועד סוכות  תאריכים החל מיום שלישי, 21 בספטמבר ועד יום שני, 27 בספטמבר. לאחר מכן שמיני עצרת, שמחת תורה. חוזרים ללימודים מחופשות תשרי בתאריך 30/09/2021.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *