טיול בשבת עם הילדים מסלולים מומלצים

טיול בשבת עם הילדים מסלולים מומלצים

כבכל שבת משפחות רבות יוצאות לטיולים בחיק הטבע ואנו אספנו עבורכם מספר מסלולי טיול קלים ונעימים לכל המשפחה . טיול בשבת עם הילדים מסלולים מומלצים ועוד כמה טיפים לבילוי בשבת עם הילדים .

טיול בשבת לפארק קנדה פארק איילון 

מתאים לכל עונות השנה ואם הגעתם בקיץ קחו אתכם בקבוק מים . לרשות המטיילים 12 אלף דונם של חורש עם מספר נקודות חן וסיור בין עצים ותגליות ארכאולוגיות מסקרנות. מסלול מומלץ יוצא מפארק המעיינות ואורך כשלושים דקות לכל כיוון .

מתאים לכל עונות השנה , רצוי להביא מים מהבית. חצי שעה מתל אביב , חצי שעה מירושלים , סמוך למנזר השתקנים .

ואדי ניסנס חיפה ומקדש הבהאים בשבת

אחת מפנינות האדריכלות של ישראל. הפעם נמליץ לכם להישאר בשולי הר הכרמל להחנות את הרכב מול המושבה הגרמנית וללכת מהכניסה התחתונה למקדש הבהאים , לאחר ביקור בגן המרשים לכיוון ואדי ניסנס ושם לקנח בחומוס טוב או ממתקים מזרחיים בקלוואה ומה לא .

גם הטיול הזה מאתים לכל עונות השנה , אפשר להתענג על האוכל החיפאי ואם אתם חוזרים לכיוון דרום אפשר לעצור בקיסריה.

טבע עירוני פרקים עירוניים טבע בעיר הגדולה

בשנים האחרונות נפוצה מאד תרבות בילוי עם הילדים בטבע עירוני . מדובר בפארקים עירוניים שנבנו על ידי הרשויות המקומיות ומהווים חלופה לבילוי בטבע . מצד שני יש בהם של אוויר ומתקנים לילדים , הם קרובים לבית , כמעט ואין בעיות חניה וכיף לילדים לבלות בהם.

גן בעברית בראשון לציון פארק עירוני שכולו חוויה

בריכה האקולוגית ופרחי המים הם רק חלק מהאטרקציות של גן בעברית ראשון לציון המשתרע על 68 דונם , מציע שפע של צל ומתקני הפעלה. אהבנו במיוחד את אגם המילים הכתובות הפוך ואשר מקבלות  כשהאותיות משתקפות במים .
רושמים ב waze  את השם גן בעברית ראשלצ ומגיעים בקלות לדרך חיים הרצוג. בילוי נעים !

גן אברהם רמת גן שפע של טבע והיסטוריה 

אומרים שביאליק היה מגיע לבקר בגן לקבל השראה . בן גוריון ניהל מכאן את מלחמת העצמאות וכיום לאחר שיפוץ הוא גן היפה והגבוהה ביותר בגוש דן. ברחוב משה שרת ברמת , צמוד למה שהיה פעם האמפי , שוכן לו גן רחב ידיים שמחכה לטיול בשבת עם הילדים . שבילים , צל , נוף מטופח להפליא ושעתיים שלוש של כיף עם מתקנים . כמעט חול ונוף מדהים על גוש דן. ב waze  רושמים גן אברהם וכאשר מגיעים אין בעיות חניה  ! ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *