יום האישה 2024 ברכות מרגשות ציטוטי העצמה לנשים אירועים

יום האישה 2024 ברכות מרגשות ציטוטי העצמה לנשים אירועים

התרגשות גדולה. אחד הימים החשובים בתרבות המודרנית של העולם חל בתאריך 08/03/2024. יום האישה 2024 ברכות מרגשות ציטוטי העצמה לנשים אירועים -International Women's Day הורידו תמונות וגלויות ברכה, רשימת אירועים וציטוטים מרגשים.

ברחבי העולם מציינים ואנו לא שוכחים אתכן יום האישה 2024 

מה קורה בתחום התעסוקה לנשים ברחבי העולם?. כמה מהנשים בעולם לקוחות חלק בכח העבודה?. המספרים ברוב המדינות הם הרבה מתחת ל-100%, מה שאומר שהשתתפותן של נשים נוטה להיות נמוכה מזו של גברים. עם זאת ההבדלים בולטים: במדינות כמו סוריה או אלג'יריה, היחס נמוך מ-25%. לעומת זאת, בלאוס, מוזמביק, רואנדה, מלאווי וטוגו, הקשר קרוב ל-100% או אפילו מעט מעל 100%. מה זה אומר?. שיש שוויון מגדרי בהשתתפות בכוח העבודה או אפילו חלק גבוה יותר של נשים המשתתפות בשוק העבודה מאשר גברים.

תמונות עם ברכות מרגשות ליום האשה

תמונות עם ברכות מרגשות ליום האשה

מה עושים היום?. רעיונות לאירועים בישראל לרגל International Women's Day

״סיפור בתוך תיליון״ סדנה להכנת תכשיט אישי

הצטרפו לסדנה ותעצבו לעצמכן תכשיט עם אורטל, לא משנה אם זאת חגיגה ייחודית לכבוד יום הולדת או סתם בילוי מפנק. סדנה בה תוכלו להכין לעצמכן תכשיט ייחודי היא ההזדמנות המושלם לבלות בזמן איכות משותף עם האהובות עליכן.

להרשמה ופרטים נוספים  

ציטוטים מרגשים ליום האישה הבינלאומי עם תמונות

ציטוטים מרגשים ליום האישה הבינלאומי עם תמונות

 

העולם מציין את בסימן שאיפה לשוויון מגדרי 

דמיינו עולם שווה בין המינים. עולם נקי מהטיות, סטריאוטיפים ואפליה. יקום מגוון, שוויוני ומכיל. מקום  שבו ההבדל מוערך וחוגג. יחד נוכל ליצור שוויון לנשים. ביחד כולנו יכולים #BreakTheBias.

הדוח  מציג את העדויות העדכניות ביותר על שוויון מגדרי בכל 17 יעדי הפיתוח בר קיימא, תוך התמקדות לא רק ברמת ההתקדמות הנוכחית, אלא גם בסבירות להשגת שוויון מגדרי על פני היעדים במסלול הנוכחי. בין המלצות השנה ישנה קריאה להרחיב משמעותית את ההשקעות הלאומיות והמימון הבינלאומי לתמיכה בשוויון מגדרי.

ברכות מרגשות ליום האישה להקדיש באהבה להעניק בהערכה

 

גלויות ברכות אהבה ליום האישה הבינלאומי אתר הברכות בעברית

גלויות ברכות אהבה ליום האישה הבינלאומי אתר הברכות בעברית

 

תמונה בנושא שוויון נשים בחברה

תמונה בנושא שוויון נשים בחברה

ציטוטים על נשיות ועוצמה נשית 

הלן קלר

"כל אישה שמבינה את הבעיות של ניהול בית תהיה קרובה יותר להבנת הבעיות של ניהול מדינה."

נשים ומנהיגות ציטוטים לרגל היום הבינלאומי למעמד האישה

נשים ומנהיגות ציטוטים לרגל היום הבינלאומי למעמד האישה

"אל תתאפקי כי את חושבת, שזה לא נשי לכעוס. אנחנו לא צריכות להתבייש בכעס שלנו. אנחנו צריכות להשתמש בזה. להשתמש בו כדי לעשות שינוי בחיינו שלנו, ולהשתמש בו כדי לעשות שינוי בחיים שסביבנו". – ואני מביא לכם ולכן כי אני פשוט מעריץ את הכתיבה של הסופרת ג'סיקה ולנטי. 

ננסי פלוסי, יו"ר בית הנבחרים ואחת הנשים החזקות והמוערכות בעולם

"נשים הן מנהיגות בכל מקום שאתה מסתכל – מהמנכ"ל שמנהל חברת Fortune 500 ועד עקרת הבית שמגדלת את ילדיה ועומדת בראש משק הבית שלה. המדינה שלנו נבנתה על ידי נשים חזקות, ואנחנו נמשיך לשבור חומות ולהתריס נגד סטריאוטיפים". –

ציטוטים מן המקרא אודות עוצמת נשים

רַבּוֹת בָּנוֹת עָשׂוּ חָיִל וְאַתְּ עָלִית עַל כֻּלָּנָה. מתוך ספר משלי