יום הולדת 40 ציטוטים ותמונות ברכות להורדה

יום הולדת 40 ציטוטים ותמונות ברכות להורדה gif

לחבר בן משפחה או בת זוג יש יום הולדת?. איך נפנק אותם בכרטיס ברכה מרגש ואישי?. כאן באתר הברכות בעברית עצבנו עבורכם אוסף של משפטים יום הולדת 40 ציטוטים ותמונות ברכות להורדה gif.

ברכות מרגשות יום הולדת 40 ציטוטים ותמונות ברכות להורדה gif 

לא תמיד חייבים להיות רציניים אז מה עושים?. שלחו לחבר, לחברה או לבת זוג אהובה תמונה עם ברכה בנושא משפטים מצחיקים ליום הולדת 40.

עוד באתר סיורים בירושלים סיור המואר באתרים היסטוריים

מה קורה ביום ההולדת ארבעים?. ארבעה עשורים שלמים של חיים שיצרת לעצמך, ולמרות שזה עשוי להרגיש שהגיל הזה הוא סיבה לשינוי זה לא ממש כך. מה כן?. זו אבן דרך בסיפור שבמובנים רבים רק התחיל. זה הגיל שבו חוויות החיים שלך משתלמות סוף סוף. סביר להניח שאתה טוב יותר בקבלת החלטות נבונות ומרגיש בטוח יותר בדרך שלך. ומכאן זה רק הולך ומשתפר. 

כרטיס ברכה מרגש יום הולדת 40

כרטיס ברכה מרגש יום הולדת 40

תמונות עם ציטוטים חגיגות 40 שנה מה נאחל? 

שארל פגי, משורר ומסאי צרפתי שפעל וחי במאה ה 19 השאיר לנו כמה פנינים הקשורים לימי הולדת. מה הוא כתב?.  "גיל ארבעים ואחד הוא גיל איום ונורא, כי בגיל זה אנו הופכים להיות מה שאנו." ~ שארל פגי

ציטוט נוסף נוגע להתבגרות האדם ומשבר גיל הארבעים – "גיל ארבעים הוא הגיל שבו השיער מכסיף גיל שבו אנו מתחילים לא לקחת עוד ברצינות את הנשים." מי אמר את זה? אנרי ז'נסון סופר ועיתונאי צרפתי. חיבר את הדיאלוגים לסרטים צרפתיים רבים.

כרטיס ברכה יום הולדת ארבעים להורדה מצחיק ומרגש

כרטיס ברכה יום הולדת ארבעים להורדה מצחיק ומרגש

משבר גיל הארבעים מה זה אומר? 

עוד בשנות ה-60 החברה החלה להגדיר את משבר אמצע החיים. ילדיהם היו עוזבים את הקן, מערכות היחסים שלהם היו משתנות, מקום העבודה שלהם ישתנה, והם היו נכנסים לתקופה זו של בלבול מהורהר. משבר אמצע החיים מאופיין ב:

נכנסים לתקופת מעבר ושינוי
מרגיש כאילו אתה פשוט לא עצמך יותר
קבלת החלטות אימפולסיבית שאינה "נראית כמוך"
חוסר שקט בעבודה, בזוגיות ובחיים בכלל