יום הילד הבינלאומי 2022 אירועים תמונות ברכות להורדה

יום הילד הבינלאומי 2022 אירועים תמונות ברכות להורדה

בתאריך 20/11/2022 יציינו בעולם את יום זכויות הילדים. ובכן מהו יום הילד העולמי? יום הילד העולמי הוא יום הפעולה העולמי של UNICEF לילדים, על ידי ילדים, לציון אימוץ האמנה לזכויות הילד. מה בכתבה?. יום הילד הבינלאומי 2022 אירועים תמונות ברכות להורדה.

צובעים את העולם בכחול יום הילד הבינלאומי 2022 ברכות תמונות אירועים 

מתי יום הילד העולמי? יום הילד העולמי מתקיים מדי שנה ב-20 בנובמבר 2022.

מהו הנושא ליום זכויות הילדים העולמי 2022? לרגל יום הילד העולמי 2022, UNICEF קורא לשותפים ולתומכים לחלוק מסר חיובי של שוויון והכלה לכל ילד.

 

יום הילד הבינלאומי 2022

יום הילד הבינלאומי 2022

מתי מציינים את יום זכויות הילדים בעולם?. יום הילד הבינלאומי 2022 

התאריך שהקבע על ידי עצרת האומות המאוחדות נקבע לתאריך 20/11/2022. בכל שנה באותו תאריך. ביום זה נהוג לארח ילדים בעמדות מפתח שלטוניות וכלכליות ולאפשר להם הצצה לתפקידם העתידי בעולם, לאפשר להם להביע את דעתם ואף לערוך ישיבות חגיגיות. 

עוד באתר ברכות לערב טוב כרטיסי ברכה הורדה חינם

ברכות ליום הילד העולמי תמונות להורדה

ברכות ליום הילד העולמי תמונות להורדה

הציטוטים של יאנוש קורצ'אק

הרבה לפני שהאומות המאוחדות והעולם התייצב לצידם של הילדים בעולם והכיר בזכויות הבסיסיות שלהם וחשיבות החינוך, היה זה המחנך ואיש הרוח היהודי יאנוש קורצ'אק שפעל למענם והשאיר לנו ציטוטים בנושא זכויות הילדים והדרך להתייחס אליהם כשווים בחברה.

"הגדולים סבורים, שהם מכירים אותנו יפה יפה. מה יש בילד, שאפשר ויהיה בו עניין? ימיו עודם מעטים, הבנתו מעטה. כל אחד שוכח, איך היה בילדותו והוא סבור שרק עתה החכים."

"אין ילד רע, יש ילד שרע לו בחייו והוא מוציא תסכולו כלפי חוץ."

יאנוש קורצק ציטוטים יפים עם תמונות להורדה בנושא זכויות ילדים וחינוך

יאנוש קורצק ציטוטים יפים עם תמונות להורדה בנושא זכויות ילדים וחינוך

"ההנחה שהפדגוגיה היא תורת הילד ולא תורת האדם, זאת היא אחת הטעויות המרגיזות ביותר. ילד תוקפני בהתרגזותו- היכה, מבוגר בכעסו- רצח, מילד טוב- לב הוציאו במרמה צעצוע, ממבוגר- הוציאו במרמה חתימה על שטר, ילד קל- דעת קנה סוכריות בעשרת הגרושים שנתנו לו למחברת, מבוגר הפסיד בקלפים את כל רכושו: אין ילדים- ישנם אנשים ולהם קנה מידה ומושגים שונים, אוצר ניסיון שונה ותכונות והרגשות שונות- שאין אנו יודעים אותם. בלתי מבוגרים!" ~ כיצד לאהוב ילדים.

צפו בווידאו לכבוד יום הילד הבינלאומי: הבת של רונית רפאל כובשת את האו"ם