לחזור לאקסית איך עושים את זה ? מתי הזמן הנכון

לחזור לאקסית איך עושים את זה ? מתי הזמן הנכון

זה קרה ללא מעט מאנו לאחר פרידה של שלוש שנים או יותר, הגעגוע לאהבה הקודמת מתחיל לדגדג בלב. האם זה נכון להגיד ולבקש ממנה שזה הזמן לשוב אליך ? לחזור לאקסית איך עושים את זה ? מתי הזמן הנכון.

לחזור לאקסית

לחזור לאקסית

למה אנחנו מתאהבים מחדש באקסית שלנו ? 

כל אחד מתגבר על פרידה בקצב שלו. אז אם אתה מרגיש שלוקח לך יותר זמן להתאושש ממה שצריך, ולא מצליח להרפות ממערכת יחסים קודמת כדאי לשקול. האם זה הזמן לחזור למערכת היחסים הקודמת ?

לא פעם, החוויות של אנשים לאחר סיום מערכת יחסים ארוכת טווח הן לרוב אינטנסיביות יותר בגלל המידע השגוי והשיפוט התרבותי שיש בחוץ לגבי מערכות יחסים. אולם בחלוף הזמן, אנו נשארים עם הזיכרונות הטובים.

במקביל, לא תמיד החיים מזמנים לנו אהבה חדשה ומרגשת כמו זו שהייתה לנו עם האקסית.

עוד באתר  – ממכתב מרגש עד דמעות שכולו אהבה !

טיפים לגבר כך תוכל לחזור לאקסית אפילו אחרי שלוש שנים 

  1. לפני הכל – כל צעד שתעשה חייב להיות מכבד ובהסכמה של אהובתך לשעבר!  גבר אמתי, לפני הכל מכבד נשים!
  2. בדוק ברשתות החברתיות האם יש לה בן זוג וודא שהיא לא בעיצומה של מערכת יחסים או נמצאת במקום שהיא כבר התקדמה למקום טוב יותר בחיים. לפחות מבחינתה.
  3. חשוב לזכור – לא כל מה שרואים בפייסבוק מעיד על התוכן הפנימי. לפעמים תמונות של אהבה מסתירות ריקנות.
  4. אתה צריך ליזום שיחה מכבדת, על כוס קפה, או בצורה אישית שהתאימה לזוגיות שלכם. אתה לחזור לאקסית?. תתאמץ, תחזר ותראה אהבה. אולי לא חיזרת אחריה מספיק בסיבוב הראשון.

ברכה לאקסית איך להחזיר בת זוג אהובה

לפעמים הלב מדייק!. הוא רוצה לחזור לאהובה הקודמת שלנו. לכן חשוב לנסח ברכה לאקסית בצורה כזו שתיגע לה בלב. את הברכה יש ללוות בשיחת טלפון חמה. אם יש במערכת היחסים שלכם חום ורומנטיקה היא תחזור אליך.

מה לא עושים שרוצים לחזור לאקסית

דבר ראשון עושים חושבים כמה זה שווה לך, מבחינה רגשית. אתה באמת רוצה לחזור אליה, או סתם אתה מתעצל להתחיל מערכת יחסים חדשה ופורייה.

מתקדמים. אם אתה רוצה לתפוס את תשומת הלב של החברה לשעבר, פשוט תעשה את זה בצורה ישירה. פשוט, תתקשר אליה בזמן שהיא פנויה, יכולה להקדיש תשומת לב לשיחה ואז תתחיל בשיחת מה נשמע ותגשש.

נימת קולה כבר תגיד לך האם היא פנויה לשיחה רצינית, האם היא במקום שהיא נותנת לקשר שלכם הזדמנות שנייה ובעיקר האם היא חושבת בכלל לחזור אליך.