למה מתגרשים אחרי גיל 50? שאלות ותשובות

למה מתגרשים אחרי גיל 50? שאלות ותשובות

מי שפותח אפליקציות הכרויות חינם בעברית לא יכול שלא להתרשם מהתופעה. מה קורה?. גברים ונשים בני חמישים פלוס מנסים לפתוח פרק לאחר שנפרדו מבני הזוג שלהם בעשירים ומשהו השנים קודם לכן. מה בכתבה?. למה מתגרשים אחרי גיל 50? שאלות ותשובות אתר היחסים של ישראל הסבר גלו את הסיבות שבגללן בני זוג נפרדים כאשר הם בני חמשיים ומעלה האם אפשר למנוע?.

מי יוזם את הגירושים?. למה מתגרשים אחרי גיל 50?  

אין סטטיסטיקה מדויקת לשאלה הזו. אבל סביר להניח שהתשובה, בשל מכלול הסיבות לגירושים, היא מאוזנת. הרווחה הכלכלית לצד האפשרויות והשפע המדומה שכביכול מחכה בחוץ וההיתר החברתי, מאפשרים לזוגות לפרק את התא המשפחתי, לצאת לדרך חדשה ולהתגרש מבלי להיכנס למצוקה כלכלית.

עוד באתר איך כותבים מכתב פרידה 

מודעות גוגללנשים יש קריירה וכסף הן לא תלויות בגבר שיפרנס אותן 

מה מאפיין את החברה המודרנית שאנו חיים בה?. ליותר נשים יש קריירה ויציבות כלכלית.

במה זה שונה מהעבר?. בדורות קודמים, נשים רבות נאלצו להישאר בנישואים אומללים כי פשוט לא היו להן את האמצעים או היכולת לעזוב את הבעל המפרנס.

כיום, לאחוז גדול בהרבה מהנשים יש קריירה משלהן וכסף משלהן, מה שהופך את זה לסביר יותר לפרנס את עצמן ואת ילדיהן ללא עזרת בעלן, ובכל מקרה במקרה שיש זכאות אז הגבר ישלם מזונות.

תוחלת החיים והרצון למימוש עצמי שהנישואים לא מאפשרים 

כמה אנשים חיים?. תוחלת החיים לאישה עומדת כיום על 83 שנה ואילו הגברים מחזיקים בתוחלת חיים ממוצעת של 81  שנה.

מה קבלנו?. חברה שבה אנשים חיים חיים ארוכים ובריאים יותר. יחד עם זאת, פחות אנשים מתאלמנים צעירים.  למה זה גורם?. לעייפות בחומר. זוגות מבלים יחד כמעט 30 שנה לפני שהם מתגרשים. ואז לפתע מתחילה הפריחה המאורחת אחרי ביסוס הקריירה.  החסמים הכלכליים פחות רלוונטיים. מה זה גורם לגברים ונשים?. מעורר בהם את הרצון לממש את עצמם, להגשים חלומות ואולי למצוא אהבה חדשה בפרק ב. האם זה יקרה?. מאד לא ברור מה הגורל של הזוגות החדשים. למצוא אהבה אף לא הייתה משימה פשוטה.

פרסום גוגל
 

צפו בווידאו למה אנשים מתגרשים בגיל מבוגר?. האם כדאי להתגרש?.