מחוברים עונה 9 פרק 14 לצפייה ישירה- בר רפאלי ודור בשיחה טעונה!

מחוברים עונה 9 פרק 14 לצפייה ישירה- בר רפאלי ודור בשיחה טעונה!

משפחת רפאלי היא לא רק ציפי ובר. נכון שהן זכו לפרסום הרב ביותר מבין ששת חברי המשפחה. אבל אם חשבתם שדור רפאלי הגיע לעונה התשיעית של מחוברים רק על מנת להשלים את הרשימה אתם טועים בגדול. צפו בווידאו בעמוד זה  בר רפאלי ודור מדברים על הכל. מחוברים עונה 9 פרק 14 לצפייה ישירה עונת 2021. 

מחוברים עונה 9 פרק 14 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 14 לצפייה ישירה

 

עוד מעט קט ונשלם בית המשפט כבר פסק, ואת גזר הדין הוא נתן. ציפי רפאלי נכנסה לרצות את המאסר שנגזר עליה במסגרת נושאים הקשורים לעבירות מס. בנקודה הזו מחוברים פוגשת את המשפחה ומצליחה להקרין את מלוא עוצמתה ואחדותה. לא רק את הזוהר של בר. 

משפחת רפאלי כוללת את ציפי, רפי, בר, דור, און וניל בן פורת. אמא וארבעה ילדים. בר היא הכי מפורסמת. כעת המסגרת מחוברים היא מתייצבת לשיחה מלב אל לב. דור אחד מיזמי האפליקציה בליינדספוט BLINDSPOT שכולנו אהבנו לשלוח באמצעותה SMS אנונומי. 

לוח שידורים הוט HOT לצפייה ישירה 

זוהי עונה תשיעית של הסדרה המצליחה. ערב ערב בין הימים ראשון וריבעי תוכלו לצפות בפרקים חדשים. ביתר הימים שידורים חוזרים בערוצי הוט וכמובן במסגרת שירות HOT VOD.

לדעתי, לפעמים כצופה אני חושב שזו סדרת עם מכפיל כח פי כמה מסתם ריאליטי. 

אם תרצו, אהבתי את התכנית הכי אנושית על המסך. חסר רק לשלוח ברכות אהבה ואולי לא נוכל לזהות את הסלבריטיס. 

זה קורה לא רק בגלל שאין כאן מנצח או בגלל שמדובר בדוקו דרמה על מלאכת החיים. מספיק להיזכר בעונה הקודמת בה ככבו איתי לוי, אמיר פרישר גוטמן, ארקדי דוכין האחד והיחיד, קרול צבי וינר וכוכבת הילדים רינת גבאי. כל אחד מהם נכנס ללב של הצופים וכמעט לכל בית בישראל. כמו שזה נראה העונה החדשה תצליח להביא את המשתתפים גם לקהלים הרבה יותר גדולים וללב הקונצנזוס. לא רק למסכים. 

אם במקרה שכחתם, המשתתפים הנוספים, לוסי אהריש המעולה והאמיצה, עברי לידר, דורים אטיאס ומיכל אנסקי ימתינו בתורם לפרק המפתח שלהם.

ובינתיים המסך לוהט. הסדרות הכי מומלצות של הקיץ yes HOT netflix :

בני אור yes פרקים מלאים לצפייה ישירה- סדרת אקשן ישראלית מומלצת!

שטיסל עונה 3 yes – הצלחה לא פחות גדולה!

פאודה עונה 3 נטפליקס תרגום עברית מובנה- סדרה תוצרת כחול לבן המצליחה ביותר בעולם!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *