מחוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה- רגע לפני סיום העונה!

מחוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה- רגע לפני סיום העונה!

זאת ללא ספק הייתה עונת האימהות של המחוברים והמחוברות של HOT. רגע לפני סיום העונה המעולה שלהם, ועם שידור מחוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה, חזרנו לרגעים הגדולים של האימהות בעונת 2021. אני כבר מתגעגע!

מחוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה

בפרק הסיום מבינה דורין אטיאס שהיא אמא טובה ושהחיים בידיים שלה

זה נכון שלא סקרנו את העונה באופן מאוזן מבחינת המשתתפים. דורין אטיאס היא אושיית אופנה. אני קצת רחוק מזה. אבל בכל זאת רגע לפני סיום העונה היא העניקה קורטוב של אנושיות אימהית מבעד לתדמית אשת הברזל.

שרי ומיכל אנסקי בדיאלוג פתוח ונדיר

אני מצטערת על הרגעים שלא הייתי אמא טובה! זה נשמע קצת מוזר למי שנחשבת לאחת הכוהנות הגדולות והראשונות של הבישול בישראל. מיכל לא מוכנה להתנצל על הימים ההם. בזמן הזה שרי כבר מפוקחת ומספיק כנה לפתוח את סגור הלב. מה נשאר לנו ללמוד מהעונה הזו של מחוברים? כמו שזהבה בן שרה- אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא. וגם במרחק הזמן והטענות- כי בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא שלך.

הבנות של משפחת אהריש בשיחה אמיצה על אמהות מאוחרת. מרגש! 

יש לי חוב לצפוי מחוברים עונה 9. התמקדנו אולי באנשים שבפרונט. אבל הריי האדם הוא תבנית נוף הולדתו. כאשר אני שומע את סלווא אהריש מדברת מול בנותיה בגילוי לב, אני יכול לתאר לעצמי מהיכן מגיעה הכנות והאומץ של לוסי על המסך. השיחה על הנישואים המאוחרים של בנותיה, השאיפה לשידוך הגון וטוב גם לבת השלישית ובעיקר המחיר הכבד ששלמה להיות חלק מהחברה הישראלית. 

כמה אומץ, נחישות וכמה שהן יקרות ללבנו. כולן. זכינו בכן! 

צפו בווידאו לקראת פרק המלא חוברים עונה 9 פרק 17 לצפייה ישירה ערוץ HOT3 הוט3 וב VOD.

סקירת פרקים מלאים. הקטעים הכי יפים ומרגשים של המסך- מחוברים עונה 9  לצפייה ישירה- רגע לפני סיום העונה! התכנית האחרונה לפני סיום המחוברים לשנת 2021 HOT. בואו לצפות ולגלות בפרק המרגש VOD.

הכתבה מוקדשת באהבה לאמא שלי. היפה בנשים! שטוב ליבה בנה אותי ואת מי שאני. הלוואי והייתי אבא כמו שהיא אמא. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *