מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה העונה החדשה 2021 

אם בתחילת העונה החדשה של מחוברים ב HOT חשבנו שאי אפשר לחדש בפורמט שחוגג עוד מעט עשור עונות. מגיע מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה ועושה לצופים בית ספר של דוקו. מצד שני אם לוקחים בחשבון את הדמויות והשנה המאתגרת בה משתתפי מחוברים יצרו את הסדרה, אז בהחלט שי לנו סדרה ישראלית מומלצת לבינג'.

מחוברים עונה 10 שנת 2023 עונת העשור צפו כעת 

מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה

מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה

מציצים לחיים האישיים של הכוכבים מהמסך הגדול הכוכבים של מחוברים 2021 

 לוסי אהריש  لوسي هريش – עיתונאית, שחקנית ומגישת טלוויזיה ערבייה-ישראלית. ההגדרה הרשמית עושה לה עוול. עבורם רבים לוסי היא דמות של גשר. בין חלקיה הרבים של ישראל. היא גדלה בדימונה. בנצרת היא הייתה הילדה השונה. יחד עם אחיותיה היא חושפת את הוריה ואת האחיות של לוסי – סוזי וסאידה.  מכאן ומכל צוות האתר, ואני ארשה לעצמי להגיד- מזל טוב לוסי וצחי הלוי. איחולינו לעוד הרבה שנים של מחוברים והצלחה. עבורם רבים מאיתנו את לא רק הכוכבת של עונה 9 מחוברים, את דמות ציבורית שהתברכנו בה.

עוד באתר-  שירי אהבה

מיכל אנסקי לפני ואחרי השיתוק מחוברים 2021

השם אנסקי מתחבר אצלי לצלילי בוקר של ילדות. בעיר הקטנה והרחוקה שבה התגוררתי עם הוריי כל בוקר הרדיו היה מכוון על גלי צהל, לתכנית של האבא, אלכס אנסקי, שבע אפס שבע. 23 דקות לאחר מכן, בשבע וחצי, הושמע שיר לילדים ואז היה מותר לנו לצאת לבית הספר. אולי בגלל משם הבאתי איתי את הסימפטיה לכל מה שקשור לשבט אנסקי. אולי בזכות המתכונים שאמא שלי הייתה גוזרת, לומדת, מכינה ומגישה לנו בגאווה.

מכאן גיבשתי דעה חד משמעית על הכתבה הזו- לא נדבר ולא נציג את השמועות והתמונות של מיכל אנסקי ניתוח.

הכוכב שלא הכרתם מחוברים עונה 9 אבא של דור רפאלי 

בתודעה של הם היום קשורים לסוג של אבק כוכבים ישראלי. אבל אבל רק אבק. כי בישראל אין באמת כוכבים. הפרק האחרון של מחוברים שנה אצלי את הגישה. באופן איטי וכמעט בלי שנרגיש, האנדרדוג של העונה החדשה מחוברים בהוט, דור רפאלי כובש את המסך. הוא לבד. לצדו מככב רפי רפאלי. האבא של השבט. לרוב האו נמצא בצלן של בנות המשפחה. מושבניק.

בסדרה הוא נחשף כראש האמיתי של השבט. הוא עמוד הענן שלפני הבן דור רפאלי. ההסבר שלו את מעמד הכניסה לכלא של אשתו, הוא מלווה במונולוג מרגש. כל אחד היה רוצה בחיים אדם כזה לצדו. בהחלט אהבתי.

ויש עוד שני כוכבים לדרמה הגדולה המתרחשת על המסך בכל פרק של מחוברים. עליהם כבר אכתוב לכם בפעם הבאה. כי כמו שכתבו כבר לפני כמה מילים כבר להמציא בכלל?. צפו לקראת מחוברים עונה 9 פרק 6 לצפייה ישירה העונה החדשה 2021