מי האננס זמר במסכה ניחושים ספוילר עונה 3 מי הזמרת

מי האננס זמר במסכה ניחושים ספוילר עונה 3 מי הזמרת

מכירים את שיר הפטנטים של אורי זוהר?. לא מדינה נידחת?. אז שהו שכעת על עליית העונה השלישית של התכנית הכי מצחיקה על המסך, הכי מסקרנת ומאתגרת, אז כמו שאפשר להגיד יש לנו ארץ נהדרת. מה בכתבה?. מי האננס זמר במסכה ניחושים ספוילר עונה 3 מי הזמר

איך היא שרה ורוקדת מי האננס זמר במסכה ניחושים ורמזים

הייתם בתאילנד?. קניתם אותו במחיר מצחיק של 10 בהאט?. עכשיו תעצמו את העיניים תזכרו בטעם ותנסו לנחש מי שרה כאשר הוא מחופש לאחד הפירות הטעימים ואהובים בכל העולם. אז נכון שבישראל הוא קצת יקר ואולי קצת יותר קטן, אבל זה משנה?. העיקר שיש לנו ניחושים מה הזמר של האננס זמר במסכה.

עוד באתר  תמונת הניצחון לצפייה ישירה הסרט הישראלי החדש

מה הוא מספר על עצמו? כל מה שאנחנו כבר יודעים

להגיע לתוצאות צריך לעבוד קשה, נו…באמת עם זה אתם רוצים שנגלה מי זה הזמר?. בואו נמשיך. אצלו אין קיצורי דרך אבל יש שוקולד פרה. מי שראה את שתי הענות הקודמות יודע שכל רמז קטן מי הזמר יכול להיות בעצם הספוילר ולגלות לנו. אז מי זאת הזמרת של האננס? הגולשים מנחשים שזו יכולה להיות עדן אלנה, אולי אפילו אפילו שר פיטנס. מי עוד בניחושיאדה? אגם בוחבוט ואליאנה תדהר.

מה עוד מעניים בכל מה שקשור לשאלה מי זר באננס?. אחד הגולשים אפילו מספר לנו שזו יכולה להיות אחת מהשתיים – מעיין אשכנזי או מיכל צפיר. אז מה אתם אומרים?. 

מי משתתף בעונה השלישית של התכנית זמר במסכה? 

אננס
דגה
חמסה
חתול
טווס
עכבישה
צמר גפן מתוק
צפרדע
שבלול

זה הכל?. נראה לכם, אנחנו עדכן כאן בכל פרק מי הודח, מי נחשף ובעיקר נספר על הספוילרים והניחושים הכי חמים של התכנית. שיחת היום ברשתות החברתיות?. היא כאן. ומה אתכם?. אם אתם לא כאן אתם לא בעניין.