מכתב סליחה לחברה שפגעתי בה

מכתב סליחה לחברה שפגעתי בה

התנצלות היא אומץ, היא כבוד אישי והפגנת אינטליגנציה רגשית מהמעלה הראשונה. במיוחד בימים במאתגרים שבהם אנו חיים חשוב להשאיר משקעים מאחור ובמידת הצורך לכתוב מכתב סליחה לחברה שפגעתי בה.

עוד באתר הברכות מכתב סליחה לחבר שלי שפגעתי בו * מכתב סליחה לבן זוג * מכתב סליחה לבעל

מכתב סליחה מרגש להורדה

לפעמים חשוב לשלוח מסר חד וברור. לא תמיד צריך לחפור סיבת הפגיעה, במיוחד אם אתן חברות טובות ואחת על כמה וכמה, אם אתן לא חברות ברמה של אחוקיות. תמונה אומרת 1000 מילים גם בהתנצלות לחברה. חשוב להוסיף כמ המילים אישיות, נניח משהו בסגנון, הבנתי שהיו כמה מילים לא במקום, אני מתנצלת. להוסיף תמונה עם מכתב התנצלות קצר מאתר הברכות והכל יהי סדר.

זכרו – התנצלות היא לא הלקאה עצמית ולא קרנבל בריו של כמה ימים. יש מסר, הצד השני יבין. 

מכתב סליחה לחברה שפגעתי בה אתר הברכות

מכתב סליחה לחברה שפגעתי בה אתר הברכות

איך להתנצל בפני חברה טובה 

קחו נשימה כי עם כל הבגרות שלנו והבשלות הנפשית התנצלות מצריכה קצת אנרגיה. לא נורא הכל טובה! העיקר לשמור על החברות. מילים פשוטות תמיד נוגעות ללב, בעיקר בין חברות. אצל הנשים הכנות היא לפני הכל והיא תמיד מוצאת מוצאת ביטוי במילים פשוטות.

חברתי האהובה
אני מתנצלת
אם נפגעת,
אוהבת תמיד!

מכתב התנצלות לחברה טובה שנפגעה ממני להורדה עם תמונה

מכתב התנצלות לחברה טובה שנפגעה ממני להורדה עם תמונה

למה חשוב להתנצל ולהביע חרטה לאחר פגיעה בחברה 

מחקרים מראים שלאנשים רבים יש תחושות דואליות לגבי התנצלויות. זה קשור לילדות שלנו ואולי למקרים שבם לא היינו צריכים, אך ללא ברירה נדרשנו להתנצל. אני חושב שכדאי להשאיר את המשקעים האלו מאחור, לגלות בגרות ולהתנצל בפני חברה טובה אם פגענו בה. זה רק ומסיף לנו כבוד עצמי אין צורך להרגיש בושה.

עכשיו תחשבו על הצד השני, זה שאמור לקבל מכם התנצלות כנה. הוא מרגיש פגוע ובעולם שבו כל אחד מטפח את העצמי שלו, כיצד נחדור מבעד להגנות, מבעד לקירות שמאחוריהם יש אדם פגוע? נתנצל! כמו בשיר – מילה טובה או שתיים לא יותר מזה!