מלכות פרק 7 עונה 2 לצפייה ישירה האישה האחרת במהלך מפתיע

מלכות פרק 7 עונה 2 לצפייה ישירה האישה האחרת  

בפרק הקודם קבלנו מענה לשאלה אחת ומפתחה תעלומה שניה. למה דורי מלכה, הזמרת ריטה, מלכה קוראת לבת שלה "אישה מיותרת"?. והשאלה למה נעמה אומרת שהמלכות הרגו מישהו?. קבלו את הפרק החזק של העונה. מלכות פרק 7 עונה 2 לצפייה ישירה האישה האחרת במהלך מפתיע.

מלכות פרק 7 עונה 2 הוט

מלכות פרק 7 עונה 2 הוט

עוד באתר- הייתם סולחים על בגידה ?

תקציר פניני המלכות לצפייה ישירה

כצפוי מרבית משפטי המפתח של הסדרה אודות בנות משפחת מלכה נאמרים על ידי דורי מלכה או גיא פרנסיס. בפרק הקודם קבלנו הצצה להשפעה התרבותית של יום הרווקים הסיני על חיי הפשע בישראל ויחסי אימהות ובנות.

לשולחן מסבות דורי, עליזה ליזי ונעמה. הן מדברות על 3 נושאים שהעולם סובב סביבן. כסף, אהבה ואכזבה. והנה הציטוטים הגדולים מתוך מלכות עונה 2 לצפייה ישירה.

למה היא צריכה גבר ? היא יכולה לעשות הכל בעצמה ולהיות מאושרת. 

ואז נכנסת דורי לתמונה. אתן יודעות איך קוראים לאישה בת 34 רווקה בלי ילדים בסין? אישה מיותרת. וזה לא אני המצאתי. ואנחנו כאן נזכיר לכולם, שלטובת כל הרווקים והרווקות הסינים, המציאו את יום הרווקים של אלי אקספרס. יאללה נחזור למציאות שלנו.

אבל אני מסיק כעת שזה לא העניין. ליזי מלכה לא בעניין של כסף או גבר מושלם. היא בעניין של אושר פשוט. היא רוצה חיים נורמליים. בלי שוטרים, בלי גנבים ובלי איומים מתמידים על החיים. הדיסוננס של הדמות מייצג קונפליקט גדול בחייהן של לא מעט מבני הדור השני של עולם הפשע. להישאר באימפריה שבנו האבות מייסדים או לצאת לחיים כאזרחים נורמטיביים.

מבחינתי זו הדילמה המרכזית שמציבה הדמות של עליזה מלכה. היא נקרעת בין הרצון להיות כמו כולם. ומצד שני, הרצון להיות כמו כולן. אחת מהמשפחה. משפחת הפשע המאורגן כפי שבאה לידי ביטוי בעונה השנייה של מלכות בהוט. 

פרקים חדשים מלאים מלכות עונה 2 פרק 7 הצצה

אם אתם צופים כמו אז כמובן כל הפרקים המלאים לצפייה ישירה ב-HOT VOD. מתי יש פרקים חדשים של המלכות ? ימי חמישי בשעה 20:15 ב-HOT3 וכמובן גם ב-NEXT TV.