מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes

מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes

השדים של משפחת ארמוזה לובשים פנים ושמות בין פלאשבק לפלאש פורוורד בסדרה המעולה של yes המשודרת בימים שני-חמשי בשעה 21:00 ב-yes TV DRAMA, yes VOD, ו-STINGTV. מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes מחכה לכם בסוף העמוד עם כל מטבעות הלשון בסגנון בוסתן ספרדי.

מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes

מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes

אם אתם סקרנים לדעת מה קורה בעונה 2 מלכת היופי, יש לנו בשורה עבורכם. במסגרת רשימת סדרות ישראליות מומלצות 2023, קבלו את העונה החדשה. מתי מתחילים?. 23/01/2023. איפה רואים פרקים מלאים?.  ב- yes VOD ימים ב-ד בשעה 21:00 ב- yes TV DRAMA וב- STINGTV

מי השחקנים החדשים בעונה 2 מלכת היופי?. העונה הצטרפו: אקי אבני, קים אור אזולאי, מיכאל גבעתי, שירי מיימון, מייקל לואיס ומאיה תומס.

הרומן של שרית לוי ישי הפך ללהיט גם על המסך 

הרעיון של להפוך רומן ישראלי לכמעט טלנובלה הוא פשוט מאד אדיר. היוצר של הסדרה החדשה בyes עשו כאן החלטה נבונה. מה שנקרא בעולם העסקים, לתועלת הציבור כולו.  וכך קרה שבבליל השפות של העיר ירושלים, בתחילת המאה הקודמת, נשזרת הלאדינו, הצרפתית והעברית, לצד הטורקית והאנגלית אל תוך המארג במיוחד שיוצר סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה.

על מה הסדרה מלכת היופי של ירושלים

במשפחות הספרדיות ידעו לשור פאסון כלפי חוץ. קהילת הספרדים הטהורים הייתה האצולה של העיר בימים שעוד היה בה אוויר הרים צלול כיין. משפחת ארמוזה חיה שם ברווחה יחסית, כיאה למשפחת סוחרים. ממנה יצא הבן גבריאל ששודך לעלמה רחילקה מלכי. אבל בעיר ישנם ליסטים. הבנות שלא מן העדה שאורבות לו. הן מציעות ניחוח אחר וארומה רחוקה מכל ילד ספרדי שראה מה נהיה מאמא שלו. ובבית הכנסת שממול, שם תבשל העלמה היפה, הוא מתאהב. אז מה. מלאכת החיים תגזור עליו נישואים לרוזה, הגוארפנה. שידוך ברור בלי אהבה ובלי כמעט ביחד. וכאן מתחיל סיפורנו!

עוד באתר  – מה חדש בקולנוע סרטים מומלצים 

האמא מרקדה החליטה ומה שיצא היא משפחה עם 3 בנות יפות עם שמות שכבר לא מועקנים כיום לבנות- לונה המלכה והיפה, בקי ורחליקה. היפה, הקטנה וזאת שלא ידעה לשאול. לרגע אני מדמיין אותה בתור פלורה בסרט אלף נשותיו של נפלתי סימן טוב. אני והדמיון שלי. אתם תהנו מדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה שיש לה 50 פרקים! איזה כיף! תודה להפקה ותודה גדולה לכל שיבוץ אצל לוח שידורים yes.

חמשת משפטי המפתח של הפרק הראשון במלכת היופי 

  • אתה מחליט מה שאמא שלך אומרת לך להחליט!
  • אני לא מאמינה אבא, הבאתה לי גרמופון! ( לך תסביר את זה לילדי הטלפונים החכמים)
  • על מתנות לא שואלים כמה זה עלה
  • מורדוך הכורדי מספר- כן כן חברים פעם לכל אחד היה שם, ולצדו השיוך האתני שלו
  • גבריאל הבן של ארמוזה יוצא עם אשכנזייה ובגללה הוא מבטל חתונה ( חמישים שנה לפני כור ההיתוך)

 

קול פעמונים קורא בעיר העתיקה 

לעיתים הפרק הראשון הזכיר לי את השיר יאליל של להפקת פיקוד מרכז. סצנות הפתיחה של הסדרה, המתוארכות לתחילת המאה ה20 בירושלים העתיקה, הן תקופה מיוחדת. הרומן שתכבה לוי ישי נהנה מהן, גם הסדרה החדשה בyes. על אף שחלק מהסצנות צולמו בצפת, ופה ושם נדמה לי לי שראיתי צינורות פלסטיק על הקירות, אי אפשר שלא לאהוב את הבימוי. את ההגשה ובכלל את הסדרה בכיכובו של מיכאל אלוני הוא גבריאל ארמוזה. הדמות הראשית לדעתי. המלכה עצמה? עם אוסף שחקניות כל כך יפות, לך תדע מי מהן הייתה באמת מלכת היופי של ירושלים של פעם.

צפו בווידאו לקראת עונה 2 מלכת היופי של ירושלים פרק 1 המלא yes