מלכת היופי של ירושלים פרק 17 לצפייה ישירה: קוקו שאנל

מלכת היופי של ירושלים פרק 17 לצפייה ישירה: קוקו שאנל

אילו חלומות יכולה הייתה נערה מתבגרת בירושלים לטפח? בעל עם ממון, משפחה עם ייחוס ובעיקר בנים זכרים. אבל לונה ארמוזה רצתה הרבה יותר. היא רוצה להיות מעצבת אופנה. הצחקתם את המציאות שלה! מלכת היופי של ירושלים פרק 17 לצפייה ישירה yes. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

מלכת היופי של ירושלים פרק 17 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 17 לצפייה ישירה

לונה חולמת על עתיד גדול המציאות מייעדת לה הרבה פחות 

שלהי המהפכה התעשייתית באירופה ובארצות הברית לא היטיבה עם מעמד הנשים. כמו בשיר של שרית חדד, חגיגה. לקחתי משם ארבעה משפטי מפתח שתואמים גם למציאות של מלכת היופי והחיים בקהילה הספרדית בירושלים של המחצית הראשונה של המאה ה19.

  • להיות יפה, ולשתוק הרבה
  • להיות תמימה, ולשתוק הרבה
  • לדעת לבשל, ולשתוק הרבה
  • ילדים צריכה לגדל , ולשתוק הרבה.

אלו ארבעת התכונות הנדרשות מאישה בתקופה בה מתנהל החלק הראשון של העלילה בסדרה של yes מלכת היופי לצפייה ישירה. ובניגוד למשפט כל המרבה הריי זה משובח, במקרה הזה לא נדרש מהן הרבה יותר. לכן השאיפה של לונה להיות מעצבת אופנה בינלאומית נופלות על מציאות קשה ולא מאפשרת. היא תורמת למציאות הזו בחוסר יכולתה ללמוד מקצועות ליבה, כפי שהם נקראים כיום. 

רוזה ארמוזה חולמת על בעל 

ובעוד ביתה הסוררת לונה ממשיכה להתנהל עם חלומות על קריירה בינלאומית, רוזה, אשתו של גבריאל והכלה של משפחת ארמוזה, משמיכה לאכול קש. היא הכבשה השחורה של הסדרה. המעמד שלה נמוך אפילו ביחס לשכנתה האלמנה ויקטוריה פרנקו שהיא גם אמא של מטילדה. מדובר בדמות קלאסית המשקפת חיי האלמנות של אותם ימים. לחם צר ומים לחץ. היא עובדת ככובסת, ועל אף העוני שלה, יש בה גאווה וזקיפות קומה שרוזה מעולם חוותה. 

מרקדה ממשיכה לנהל את הים של ירושלים 

אחרונה חביבה להיום היא מרקדה ארמוזה. הנמסיס של כל העולם ולהקתו. אין ולו דמות אחת שמצדדת בה. אין לה חבר אמת, אין לה חבר אחד בכאילו. בעוד העולם שמסביבה מתחיל להתעורר עם כניסת האנגלים לארץ, היא נשארה במאה הקודמת. שבויה בעולם של כספים ואמונות תפלות. היא רואה את התא המשפחתי, המקודש בעיניה, מתפורר, אך בדומה למלכת אנגליה, לא מסוגלת לעשות הרבה. חוץ מאשר להיות רעה ולשתוק. 

צפו בווידאו לקראת פרק 17 המלא מלכת היופי של ירושלים yes

מלכת היופי של ירושלים עוברת בין תקופות שונות משנות העשרה ועד שנות הארבעים, לכל תקופה הלוקים שלה. אז איך הרכיבו את התלבושות ומה מייצג כל תקופה? הכל בסרטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *