מלכת היופי של ירושלים פרק 20 עונה 2 אישה בורחת מגורל

מלכת היופי של ירושלים פרק 20 עונה 2 אישה בורחת מגורל

הערב יורד על ירושלים ונהמת הדממה מתגברת, אבל בבית של משפחת ארמוזה אין טיפת אור בחיים. סבתא מרקדה תופסת את הראש ואפילו רוזה מגלה אישיות משלה. מה רואים היום?. מלכת היופי של ירושלים פרק 20 עונה 2 לצפייה ישירה yes. 

איפה רואים את מלכת היופי של ירושלים פרק 20 עונה 2 לצפייה ישירה

העונה השנייה עלתה לצפייה בערוצי yes. מתי ובאיזה ערוץ?. ימים ב'-ד', 21:00 ב-yes TV DRAMA, yes VOD ו-STINGTV. מי שרוצה לראות את העונה הראשונה יוכל לצפות בכל הפרקים המלאים בנטפליקס ישראל.

עוד באתר בית ראובן שעות פתיחה ושבת ישראלית

תקציר הפרקים הקודמים לקראת הפרקים החדשים מלכת היופי 

אחרי כל החיפושים, הכאבים וחוסר הוודאות, גבריאל (מיכאל אלוני) מצליח להיפגש ולדבר עם בנו הממזר. האם שלוימל'ה (מיכאלי גבעתי) יסלח לאביו?. כמובן. 

החשש שמא יסלק את גבריאל כמו שגבריאל סילק את אמו?. הוא טעם ממעיין האבהות, נזכר בהתעלות הפנימית שבקרבה לרוחל, האהובה שזנח וכמו קופסא שחורה של החיים. הוא פוסע שוב אל מחוזות אהבתו, אל הילדות האבודה והחיים שרצה לעצמו ומעולם לא הצליח לממש.  ד

התפנית בעלילה למי לונדון מחכה?. 

לונה (סוול אריאל אור) מקבלת הצעה להגשים חלום בלונדון, אך דוד (ישראל אוגלבו), אוסר עליה לנסוע. גבריאל (מיכאל אלוני) מגיע אל רוחל (יובל שרף) כדי לראות את בנו, אך נתקל בסירוב. סטנלי (מייקל לואיס) מנסה לחזר אחרי רוזה (הילה סעדה) מול עיניו החושדות של אפרים (תום חגי).

שעת דמדומים על מלכות ירושלים 

היישוב היהודי בארץ ישראל , טרום הקמת המדינה התפזר על פני כל חלקי הארץ. אבל המרכז היה בירושלים ובתל אביב. זה לא שבעיר מוקפת החומות התרכזה תעשייה אלא חיו שם בני היישוב הישן. קהילות מפוארות אשר שגשגו תחת שלטון התורכים ואחר כך תחת השלטון הבריטי. עם היציאה מהחומות הם בנו שכונות בסמוך למשכנות שאננים ובססו חיי קהילה מפוארים.

ומה נותר מכל זה היום?. מזל שיש את הסדרה הזו שמצליחה להאיר חלק מהעביר המפואר. ובזיכרון הקולקטיבי שלנו?. קמצוצים של זיכרונות. לכן, הקדישו מזמנכם כמה דקות וצפו בשכונה האמתית, בשכונה בה נוצק הסיפור של המלכה ובחוויות של הסופרת שרית יש לוי. מומלץ. סיור עם הסופרת שרית ישי-לוי בעקבות ספרה "מלכת היופי של ירושלים" בסמטאות מחנה יהודה בירושלים.

צפו בווידאו מלכת היופי של ירושלים פרק 20 עונה 2 לצפייה ישירה פרקים מלאים yes 

והנה עוד המלצות לעוד כמה סדרות חדשות לצפייה 

הרשימה השחורה עונה 10 פרקים מלאים נטפליקס ישראל
בגוף שלישי הסדרה עם יהודה לוי בערוץ 12 מאקו לייב
מחוברים עונה 10 פרקים מלאים הוט