מלכת היופי של ירושלים פרק 27 לצפייה ישירה: משפחה זה לא עסק

מלכת היופי של ירושלים פרק 27 לצפייה ישירה: משפחה זה לא עסק

לא משנה איך הופכים את הסיפור הזה, מלכת היופי בyes היא יצירה על חולשות אנושיות. אותן חולשות שמובילות כל אחד מאיתנו למקומו בחיים. אהבה, שנאה וחלומות גדולים. זה מה שהופך את היצירה למיוחדת ומרגשת. מלכת היופי של ירושלים פרק 27 לצפייה ישירה: משפחה זה לא עסק

מלכת היופי של ירושלים פרק 27 לצפייה ישירה

מלכת היופי של ירושלים פרק 27 לצפייה ישירה

פרק אמצע העונה- סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה

עד עכשיו התמקדה העלילה בתקופות הזמן של לפני קום המדינה. כל מה שיקרה לאחר שנת 1948 יהיה שונה בתכלית מכל מה שראינו עד עכשיו. הסיבה העיקרית היא לא בהכרח הכרזת העצמאות אלא התפוררות הסדר הישן.

הקהילה הספרדית בעיר ירושלים לא תחזור לעולם להיות מה שהייתה בימים שלפני מלחמת השחרור. הלוקיישן ישתנה ואולי נצטרך להיפרד מכמה גיבורים בשל האירוע הגדול.

עוד באתר – סדרות מומלצות 

המעבר ממבנה הקהילה שמנחה ומתווה את דרך החיים לכל הדמויות, שמאלץ את הדמויות לקונפורמיזם חברתי ייעלם מחייהם. הרב תרבותיות, הרב לשוניות תעלם ובארץ ישראל יצמח עם חופשי (?) בארצו. המרוויחה העיקרית מכך היא לונה ארמוזה.

ומי המפסידים הגדולים מהשינוי הגדול?

ראשית המפסידה הגדולה היא הקהילה הספרדית של ירושלים. זו שאל תוך חייה נוצקה העלילה. החצרות ייעלמו ואת מקומן ייתפסו השיכונים. את החיים האמיתיים של רחליקה, בקי ולונה, תחליף קהילה מבוזרת, הטרוגנית ובעיקר פחות כובלת.

מלכת היופי הפרטים החשובים של הסדרה 

הסדרה עדיין לא משודרת בנטפליקס ישראל ובשלב זה לא הופצה ידיעה האם תשודר.

הילה סעדה המגלמת את דמותה של רוזה ארמוזה  שיחקה בעונה השלישית של "הבורר" בתפקיד נטלי

הספר היה רומן הביכורים של הסופרת שרית ישי לוי

הרומן תורגם למספר שפות ונקרא באנגלית The Beauty Queen of Jerusalem

ספר מומלץ נוסף של הסופרת נקרא  אישה מעבר לים בהוצאת מודן

צפו בווידאו לקראת מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה פרק 27


לצפייה ישירה: משפחה זה לא עסק. פרקים חדשים בסדרת המופת של yes. צפו בווידאו באתר עם הסברים לסדרה. פרקים מלאים. הסדרה משודרת בימים שני- חמישי בשעה 21:00 ב-yes TV DRAMA, yes VOD, ו-STINGTV

עונה 2 מלכת היופי 

עדכונים לקראת מלכת היופי עונה 2. בצפת מצלמים בימים לו פרקים חדשים. אל צוות השחקנים מעונה 1 מצטרפים אקי אבני. שירי מימון בתפקיד אורח ומייקל לואיס. החל משנת 2022 ניתן לצפות בפרקים מלאים מלכת היופי לצפייה ישירה באמצעות נטפליקס ישראל.