מלכת היופי של ירושלים פרק 32 לצפייה ישירה: מתן בסתר ובושות לפנים

מלכת היופי של ירושלים פרק 32 לצפייה ישירה: מתן בסתר ובושות לפנים

אם אתם לא מתייצבים מדי ערב לצפות בסדרה של yes אז כדאי שתתחילו. למה? כי על המסך שלכם, מנטפליקס ועד אמזון פריים סדרה כזו. מלכת היופי של ירושלים פרק 32 לצפייה ישירה.

מלכת היופי של ירושלים פרק 32

מלכת היופי של ירושלים פרק 32

טנגו, בואי נשוב אל הטנגו אל הריקוד של הלב

לונה היא לא רק מלכת יופי היא היא בעיקר חסרת מזל בכל הנוגע לגברים. מצד אחד היא אוהבת אותם ואולי רואה בהם את השער לחופש מהבית שכולא אותה. מצד שני אף אחד מהם לא באמת תופס אותה ברצינות או נשאר בסביבה. אחד אחד הם נעלמים מהסדרה.

אז מה יוצא מכל הבלאגן הרומנטי הזה, אם נכון לעכשיו הוא מסתיים ברומן אסור עם בן למשפחת פרנקו, השכנים העניים בעלי מסורת של איבה למשפחת ארמוזה. בסוף זה יסתיים בדמעות ומגבונים לחים. סליחה בממחטות.

עוד באתר- איך להיות אישה טובה לגבר שלך? 

ההפצצה הגדולה על תל אביב ומה עשתה שם מלכת היופי

הקיוסק של ירושלים הוא מרכז העניינים. יושבים על כוס גזוז ועל הרחבה רוקדים. ואם אסור לאהוב את הבן של השכנים? אז מה. לונה יוצאת עם דוד לתחרות ריקודים בירושלים. עוברת שעה עוברות שעתיים והעיר מופצצת מהשמיים. אבל את הסוד רחליקה שומרת.

מה התפקיד של ישראל אוז'לבו בסדרה מלכת היופי פרקים מלאים? 

אולי דוד הוא הרקדן הכי טוב בירושלים, אבל לישראל אוגלבו לא באמת היה שום ניסיון בריקוד, מה עושים? מגייסים את קלוד דדיה, נעזרים בסוול, שלעומת הדמות שלה, לונה, לה יש ניסיון בריקוד, ומבינים שלטנגו צריך שניים. בסדרה הוא משחק את דוד פרנקו. בנה של ויקטוריה, אחיה של מטילדה ושכנה של לונה, המאוהב בה מאז ילדותם.

השנאה בין פרנקו לארמוזה קיצור תולדות מלכת היופי 

  • מטילדה פרנקו נהרגה בפיצוץ שבצע הדוד אפרים סיטון, הגיס של גבריאל ארמוזה אותו מגלם האחד והיחיד מיכאל אלוני
  • ויקטוריה פרנקו אותה מלדמת מלי לוי כמעט והתחתנה עם דוד אפרים, שרגע לפני החתונה נמצא בזרועות אישה אחרת.
  • דוד פרנקו – נפצע בילדותו מנשק שהחביא דוד אפרים. בנערותו סולק מהעבודה במעדנייה של ארמוזה, לאחר שרוזה סיטון טפלה עליו עלילת שווא של גניבת שוקולד יקר.
צפו בווידאו לקראת פרק 32 מלכת היופי המלא HOT VID 

עדכון : לקראת מלכת היופי עונה 2. בצפת מצלמים בימים לו פרקים חדשים. אל צוות השחקנים מעונה 1 מצטרפים אקי אבני. שירי מימון בתפקיד אורח ומייקל לואיס. החל משנת 2022 ניתן לצפות בפרקים מלאים מלכת היופי לצפייה ישירה באמצעות נטפליקס ישראל.  איך צופים בסדרות וסרטים ללא הגבלה?. כמה עולה מנוי ליס. ניתן לחייג לטלפון 1-800-208-000.